ТОВ "Екокідс"   Телефон : +38 (044) 273-57-48

Вітамін D3 – це активний антирахітичний фактор. Найважливішою функцією вітаміну D3 є регулювання метаболізму кальцію та фосфатів, що сприяє правильній мінералізації і росту скелета. Вітамін D3 – це природна форма вітаміну D, що утворюється у тварин і людей. Порівняно з вітаміном D2 характеризується більш високою активністю (на 25 %). Холекальциферол (cholecalciferol; вітамін D3) утворюється у шкірі під дією ультрафіолетового опромінення і перетворюється в біологічно активну форму в два етапи. Холекальциферол перетворюється   в печінці в гідроксильноактивну форму - 25-гідроксихолекальциферол, а далі перетворюється у нирках на 1,25-гідроксихолекальциферол. Біологічно активна форма вітаміну D3, яка складає основу фармацевтичних препаратів, що містять вітамін D, легко всмоктується в тонкому кишечнику, стимулює проникнення кальцію в остеоід і бере участь у формуванні кісткової тканини.

Недостатній рівень вітаміну D в організмі, спричинений зниженою інсоляцією чи зміненим всмоктуванням у кишечнику, тісно взаємопов’язаний з порушеннями фосфорно-кальцієвого обміну (рахіт у немовлят або остеомаляція у підлітків і дорослих), розвитком раннього неонатального сепсису; знижує функціональні можливості імунної системи у новонароджених; сприяє виникненню гострої інфекційної бронхо-легеневої патології: пневмонії, грипу, інших форм інфекційних захворювань, спричинених ВІЛ, вірусом гепатиту С, метицилін-стійким золотистим стафілококом та респіраторних алергозів; асоціюється з розвитком цукрового діабету І типу, функціональними порушеннями серцево-судинної та травної систем. У дослідженнях на тваринах було показано, що дефіцит вітаміну D під час вагітності сповільнює розвиток головного мозку (кількість звивин, їх глибину, а також зменшує розміри бічних шлуночків). Вітамін D3 відіграє суттєву роль в абсорбції кальцію і фосфатів з кишечнику, у транспорті мінеральних солей і в процесі кальцифікації кісток, регулює виведення кальцію і фосфатів нирками. Вітамін D3 впливає на утворення лімфокінів, що важливо для функціонування імунної системи.

Широке застосування УФ-фільтрів, переважання хмарної погоди сприяє недостатньому УФ-опроміненню не тільки в осінньо-зимовий період, а й протягом цілого року, що створює необхідність щоденного споживання дітьми вітаміну D, починаючи з кінця першого тижня життя, якщо дитина годується грудним молоком.

 

Дозування: 1 капсула D-Vitum містить 400 МО (10 мкг) вітаміну D3. Рекомендується давати препарат один раз на день по одній капсулі "twist-off". Не слід збільшувати дозу, рекомендовану для споживання впродовж доби.

 

Особливі вказівки при застосуванні:  капсулу препарату D-Vitum слід приймати після консультації з лікарем. Тривалість використання препарату визначає лікар. Капсулу не можна ковтати. Під час прийому препарату дотримувати збалансоване до віку харчування дитини та догляд, який би забезпечував гармонійний розвиток дитини.

 

Капсули D-Vitum винятково зручно застосовувати, а саме вміст однієї капсули дозволить забезпечити рекомендовану профілактичну дозу вітаміну D (400 МО) вже з перших днів життя дитини, а точний вміст вітаміну D у капсулі з легкістю дозволяє збільшувати дозу препарату D-Vitum, відповідно від 0 до 6-ти річного віку дитини з метою профілактики недостатності вітаміну D (рахіту) та патологічних станів, асоційованих з нею. Під час визначенні дози препарату необхідно враховувати добову потребу вітаміну D, що надходить з їжею та рівень 25 (ОН) D у сироватці крові. Препарат D-Vitum може бути рекомендований для дітей із синдромом мальабсорбції жиру, оскільки вітамін D, що міститься у капсулах препарату D-Vitum доводять до суспезії середньо-ланцюговими тригліцеридами, які гідролізуються без участі ліпази і жовчі, а у шлунково-кишковому тракті уповільнюють провідність, що збільшує час контакту вітаміну D із слизовою оболонкою, поліпшуючи його всмоктування слизовою оболонкою кишечнику.

 

Спосіб застосування: слід повернути і відірвати кінець капсули, видавити її вміст до зцідженого молока матері.

Детальна інструкція

Вітамін Д3 необхідний для правильного розвитку кісток. Приймає участь у процесі засвоєння кальцію та фосфору. Його недостатність може привести до рахіту – неправильного формування кісток та зубів. Годування груддю є найкращим методом вигодовування дитини у перші місяці після народження. Проте, кількість вітаміну Д3, що міститься у материнському молоці недостатня.

 

Додатково в осіннє-зимовий період, через меншу кількiсть сонця, синтез вітаміну Д3 у  шкірі дитини є обмеженим. З цієї причини рекомендовано поповнювати нестачу вітаміну Д3 у щоденному харчуванні дитини. Рекомендована денна доза вітаміну Д3 становить 400 М.О. (10 мкг), відповідно до вмісту 1 капcули  “twist-off” D-Vitum.

 

Рекомендації до споживання:  для дітей від народження до 6-ти років для попередження рахіту.

 

Попередження: безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування дитини до 1 року необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром. Забороняється використання води з колодязів та каптажних джерел для приготування дитячого харчування.

 

Дозування: 1 капсула містить 400 М.О. (10 мкг) вітаміну Д3, що відповідає рекомендованій денній дозі для здорових немовлят на грудному харчуванні. Рекомендовано застосовувати препарат один раз на день по 1 капсулі “twist-off”. Підтримання відповідного стану здоров’я вимагає збалансованого харчування і дотримання здорового способу життя. Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів. При змішаному та штучному вигодовуванні лікар призначає індивідуальну добову дозу D-Vitum, виходячи з розрахунку вмісту вітаміну Д3 у дитячих сумішах. Не застосовувати одночасно з препаратами, що містять вітамін Д3.

 

Спосіб приготування: відкрутити та відірвати кінець капсули, потім витиснути вміст до чайної ложечки із зцідженим молоком матері – для дітей до одного року. Старшим за віком дітям – додавати до будь-якої рідкої форми дитячого харчування. Необхідно готувати продукт безпосередньо перед споживанням. Недопустимо використовувати залишки для наступного годування.

 

Недотримання інструкції з приготування можуть призвести до негативних наслідків для здоров’я дитини.

 

Ретельно вимити руки.

Прокип’ятити ложечку, призначену для вживання функціонального дитячого харчування, протягом 3-5 хвилин. Остудити.

Спосіб вживання: готовим до вживання продуктом з чайної ложечки обережно годувати дитину один раз на день.

 

Важлива інформація: Вживати за призначенням лікаря. Не є виключним джерелом харчування. Продукт не призначений для застосування поза кишечником.

 

Склад, капсула, маса вмісту 180 мг ±7,5%: Олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга), холекациферол (вітамін Д3). Оболонка капсули: желатин, гліцерол (субстанція, що утримує вологу).

 

Харчова цінність:                        Денна порція (одна капсула)

 

Енергетична цінність                    6,7 кДж / 1,6 ккал

 

Жири, в тому числі                                      0,18 г

 

-жирні кислоти насичені                            0,18 г

 

(кислоти насичені)

 

Вуглеводи, в тому числі                             0 г

 

-         цукор                                                       0 г

 

Клітковина                                                    0 г

 

Білки                                                                0 г

 

Сіль                                                                  0 г

 

Вітамін Д3                                          10 мкг (400 М.О.)

 

Термін вживання: дітям  від народження до 6-ти років.

 

Термін вживання: дітям  від народження до 6-ти років.

 

Поживна цінність, 100г: білки - 0 г, жири – 100 г, вуглеводи - 0 г

 

Енергетична цінність/калорійність, 100г: 900 ккал /3700 кДж.

 

Форма випуску:  капсули по 180 мг ±7.5%, 36 капсул в картонній коробці.

 

ЗБЕРІГАННЯ: при кімнатній температурі, в місцях, недоступних для дітей. Не заморожувати. Берегти від дії світла.

 

36 капсул

 

БЕЗ ГМО

 

Не є лікарським засобом.

 

Строк придатності: 2 роки.

 

Висновок СЕС №05.03.02-03/72224 від 27.11.2014

 

 

 

Виробник:

 

Oleofarm Sp. z o.o., ul. Mokronoska 8, 52-407 Wroclaw, Польща

 

 

www.kid-vitum.com.ua