ТОВ "Екокідс"   Телефон : +38 (044) 273-57-48

З 2010 року ми займаємося промоцією та впровадженням виробів медичного призначення, лікарських засобів та дієтичних добавок в Україні.

Ми працюємо з виробниками різних країн Європи.

 

Наша мета – пропонувати виключно якісні, ефективні та унікальні продукти, які мають важливе значення для здоров’я дітей з перших днів життя.

 

Ми ретельно виконуємо свою роботу і завжди раді допомогти Вам у вирішенні будь-яких питань.

Наші продукти

Аспіратор для носа

 • Аспіратор застосовується з перших днів життя і до моменту поки Ваш малюк навчиться сякатись самостійно (до 3-3,5 років). Завдяки використанню аспіратора скоротиться необхідність використання лікарських засобів.
 • Він атравматичний і абсолютно безпечний
 • Застосовується не тільки під час хвороби, але і в щоденній гігієні носа для видалення густих та сухих кірочок. В поєднанні з сольовим розчином аспіратор легко їх видаляє.
 • Не пошкоджує чутливу слизову оболонку носа дитини
 • Аспіратор розроблений і виготовляється в Швеції. Зареєстрований в МОЗ України.
 • Аспіратор зберігається в компактному футлярі, що дозволяє завжди мати його при собі під час прогулянок і подорожей....

Детальніше

КАНАВІТ вітамін К1 (фітоменадіон)

Лікарський засіб для лікування і профілактики геморагічної хвороби новонароджених

Геморагічна хвороба новонароджених (немовлят) (VKDB - vitamin K deficiency bleeding) - набуте або природжене захворювання неонатального/грудного періоду, що відноситься до первинних порушень гемостазу і проявляється підвищеною кровоточивістю внаслідок недостатності факторів згортання (ІІ, VII, IХ, X), активність яких залежить від рівня в організмі вітаміну К.

 

Частота розвитку ГрХН ранньої та класичної форм без проведення профілактики становить до 1,7%.

 

В основі класифікації ГрХН лежить вік початку кровотечі, перші 24 год життя (рання) , з 2-го, 3-го по 6-7-й дні життя (класична)....

 

 

 

Детальніше

ПРОБІОТИК

Для новонароджених та немовлят, які народилися шляхом кесаревого розтину з перших днів життя – для запобігання порушень та розладів кишкової мікрофлори.

 

 • Для новонароджених та немовлят, які народилися шляхом кесаревого розтину з перших днів життя – для запобігання порушень та розладів кишкової мікрофлори.

 

 • Необхідний для збагачення та урізноманітнення мікрофлори шлунково-кишкового тракту дітей, які народилися шляхом кесаревого розтину.

 

 • Ефективний – містить живі культури бактерій:  Lactobacillus rhamnosus GG , які мають імунітет до дій низького pH та ефективно заселяють товстий кишківник; та Lactobacillus fermentum i Bifidobacterium infantis, які мають значну здатність колонізувати кишківник.

 

 • Безпечний – досліджено пробіотичні штами.
 • Діє комплексно — є синбіотиком – містить також доброчинні бактерії та пребіотик — інулін, який полегшує зростання та дію.

 

 • Містить 3 млрд живих культур бактерій  у денній дозі.

 

 • Економічне рішення  – вистачає на 30 днів.

 

 • Зручне у використанні пакування— саше.

Детальніше

Спрей

Вітамін D3 – це активний антирахітичний фактор. Найважливішою функцією вітаміну D3 є регулювання метаболізму кальцію та фосфатів, що сприяє правильній мінералізації і росту скелета. Вітамін D3 – це природна форма вітаміну D, що утворюється у тварин і людей. Порівняно з вітаміном D2 характеризується більш високою активністю (на 25 %). Холекальциферол (cholecalciferol; вітамін D3) утворюється у шкірі під дією ультрафіолетового опромінення і перетворюється в біологічно активну форму в два етапи. Холекальциферол перетворюється   в печінці в гідроксильноактивну форму - 25-гідроксихолекальциферол, а далі перетворюється у нирках на 1,25-гідроксихолекальциферол. Біологічно активна форма вітаміну D3, яка складає основу фармацевтичних препаратів, що містять вітамін D, легко всмоктується в тонкому кишечнику, стимулює проникнення кальцію в остеоід і бере участь у формуванні кісткової тканини.

Детальніше

Газовідвідна трубка для немовлят

Більшість новонароджених малюків страждає від здуття живота. Причин цьому є достатньо, як наслідок немовлята страждають на так звані кольки.

 

Кольки у немовлят – це поведінковий синдром раннього дитячого віку, функціонального походження, що характеризується порушенням загального стану дитини, що викликає тривалий невтішний крик, без особливих причин.

 

Клінічна картина кольок у дітей:

 

Дебют кишкових кольок у віці 3-4 тижні, до 3-4 місяці

З’являються щодня, частіше в один і той же час (з 18:00 до 22:00)

Тривалість кишкових кольок становить від 30 хв. І більше....

 

Детальніше

Очищувальний засіб для лікування себорейного дерматиту у новонароджених

усуває жахливий жовтуватий, плямистий, жирний, лускатий і твердий шкірний висип на шкірі голови новонародженої дитини;

рекомендується використовувати у пологових будинках для новонароджених дітей;

чудово підходить у випадках коли у переношених діток проблеми з сухою шкірою;

cкладається з оливкового масла та рослинних екстрактів;

дуже ефективний та зручний засіб;

Детальніше

Таблетниці

Детальніше