ТОВ "Екокідс"   Телефон : +38 (044) 273-57-48

Вітамін К  сприяє належному згортанню крові, бере участь у зв'язуванні кальцію, у карбоксилюванні залишків глутамінової кислоти в поліпептидних ланцюгах деяких білків; відіграє важливу роль у біологічній активності всіх відомих Gla-білків, які сприяють регулюванню наступних фізіологічних процесів: згортання крові (протромбін (фактор II), фактори VII, IX, X, білок C, білок S і білок Z), метаболізму у кістках (остеокальцин, також названий Gla-білком кістки, і матрицею GLA білка (MGP). K2 переносить електрони у бактеріях, які його синтезують в процесі анаеробного дихання.

 

Дефіцит вітаміну К розвивається внаслідок недостатнього поступлення з їжею, порушення всмоктування в кишечнику, зниженого синтезу вітаміну при порушеннях формування мікробіоценозу кишечнику у новонароджених та дітей грудного віку або виснаження його запасів при хворобах печінки (гепатити, сепсис). Добова потреба вітаміну К у дітей від 0 до 6-ти місячного віку - 20 мкг. Забезпечення добової потреби у вітаміні К досягається тільки за умови отримання дитиною близько 700 мл і більше грудного молока протягом доби. Нестача вітаміну К у немовлят до 3-х місячного віку, може призвести до появи кровотечі, пов’язаної з недоотриманням вітаміну К1 (геморагічна хвороба новонароджених).

Форма випуску

 

Краплі в капсулах "twist-off".

 

Показання до застосування

 

Новонароджені від 8-го дня життя до 3-х місячного віку.

 

Новонароджені, які отримують незбагачені суміші або перебувають виключно на грудному вигодовуванні. Геморагічна хвороба новонароджених (профілактика і лікування), у т.ч. у новонароджених, які народилися від матерів, що лікувались із застосуванням антикоагулянтів.

 

У складі харчування при споживанні їжі з недостатнім вмістом вітаміну К, дефіциті вітаміну К і для запобігання розвитку хвороб, пов’язаних з недоотриманням вітаміну К. Гіпопротромбінемія (профілактика і лікування), обумовлена дефіцитом вітаміну К: порушення коагуляції внаслідок зниження вмісту вітамін К-залежних факторів згортання крові II, VII, IX, X на тлі прийому похідних кумарину та індандіону, саліцилатів, антибіотиків, обтураційній жовтяниці, синдрому мальабсорбції, целіакії.

 

Дозування: 1 капсула містить 25 мкг вітаміну К1, що відповідає рекомендованій добовій дозі для немовлят, яких годують грудним молоком. Рекомендується давати препарат один раз на добу по 1 капсулі "twist-off". Не слід збільшувати дозу, рекомендовану для споживання впродовж доби.

Особливі вказівки при застосуванні

 

Капсули препарату K-Vitum слід приймати після консультації з лікарем та під його контролем. Капсулу не можна ковтати. Під час прийому препарату дотримувати збалансоване до віку харчування дитини та догляд, який би забезпечував гармонійний розвиток дитини.

 

Спосіб застосування

 

Слід повернути і відірвати кінець капсули, видавити її вміст  до зцідженого молока матері.

Детальна інструкція

Вітамін К1 впливає на правильне згортання крові. Його недостатність, що виступає зокрема у новонароджених та немовлят до 3 місяця життя, може призводити до кровотечі, що зветься також геморагічна хвороба новонароджених. Годування груддю є найкращим методом вигодовування дитини у перші місяці після народження. Проте, кількість вітаміну  К1, що міститься у материнському молоці недостатня. Рекомендовано, крім одноразового застосування вітаміну  К1 у лікарні після народження дитини, щоденне оральне приймання немовлятами, які вигодовуються груддю, вітаміну  К1 в кількості 25 мкг, починаючи від 8 доби до закінчення 3 місячного віку. Немовлята, які вигодовуються молочними модифікованими сумішами, молоком для недоношених, молокозамінними сумішами, після отримання одноразової дози у лікарні, не потребують подальшого профілактичного застосування. Рекомендована денна доза вітаміну  К1 становить 25 мкг, відповідно до вмісту 1 капcули “twist-off” K-Vitum.

 

Рекомендації до споживання: дітям з 8 доби від народження до 3 місяців для запобігання недостатності вітаміну  К1.

 

Попередження: безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування дитини до 1 року необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром. Забороняється використання води з колодязів та каптажних джерел для приготування дитячого харчування.

 

Дозування: 1 капсула містить 25 мкг вітаміну К1, що відповідає рекомендованій денній дозі для немовлят на грудному вигодовуванні. Рекомендовано застосовувати продукт один раз на день по 1 капсулі “twist-off”. Не слід перевищувати рекомендовану денну дозу споживання.

 

Підтримання відповідного стану здоров’я вимагає збалансованого харчування і дотримання здорового способу життя.

 

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів. При змішаному та штучному вигодовуванні лікар призначає індивідуальну добову дозу K-Vitum, виходячи з розрахунку вмісту вітаміну  К1 у дитячих сумішах. Не застосовувати одночасно з препаратами, що містять вітамін  К1.

 

Спосіб приготування: відкрутити та відірвати кінець капсули, потім витиснути вміст до чайної ложечки із зцідженим молоком матері. Необхідно готувати продукт безпосередньо перед споживанням. Недопустимо використовувати залишки для наступного годування.

 

Недотримання інструкції з приготування може призвести до негативних наслідків для здоров’я дитини.

 

Ретельно вимити руки.

Прокип’ятити ложечку, призначену для вживання функціонального дитячого харчування, протягом 3-5 хвилин. Остудити.

Спосіб вживання: готовим до вживання продуктом з чайної ложечки обережно годувати дитину один раз на день.

 

Важлива інформація: Вживати за призначенням лікаря. Не є виключним джерелом харчування. Продукт не призначений для застосування поза кишечником. Застосування K-Vitum не замінює застосування вітаміну К1 одноразово у лікарні після народження дитини.

 

Склад, капсула, маса вмісту 180 мг ±7,5%: Олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга), вітамін К1 [філохінон (фітоменадіон)]. Оболонка капсули: желатин, гліцерол (субстанція, що утримує вологу).

 

Харчова цінність:                        Денна порція (одна капсула)

 

Енергетична цінність                    6,7 кДж / 1,6 ккал

 

Жири, в тому числі                                     0,18 г

 

- жирні кислоти насичені                           0,18 г

 

(кислоти насичені)

 

Вуглеводи, в тому числі                             0 г

 

-         цукор                                                 0 г

 

Клітковина                                                  0 г

 

Білки                                                            0 г

 

Сіль                                                              0 г

 

Вітамін  К1                                                 25 мкг

 

Термін вживання: дітям з 8 доби від народження до 3 місяців.

 

Поживна цінність, 100г: білки - 0 г, жири – 100 г, вуглеводи - 0 г.

 

Енергетична цінність/калорійність, 100г: 900 ккал /3700 кДж.

 

Форма випуску: капсули по 180 мг ±7.5%, 36 капсул в картонній коробці.

 

ЗБЕРІГАННЯ: при кімнатній температурі, в місцях, недоступних для дітей. Не заморожувати. Берегти від дії світла.

 

36 капсул

 

БЕЗ ГМО

 

Не є лікарським засобом.

 

Строк придатності: 2 роки.

 

Висновок СЕС №05.03.02-03/72224 від 27.11.2014

 

 

 

Виробник:

 

Oleofarm Sp. z o.o., ul. Mokronoska 8, 52-407 Wroclaw, Польща

 

 

www.kid-vitum.com.ua