ТОВ "Екокідс"   Телефон : +38 (044) 273-57-48

Форма випуску

 

Краплі у капсулах "twist-off".

 

Фармакологічні властивості

 

Вітамін К сприяє належному згортанню крові, бере участь у зв'язуванні кальцію, у карбоксилюванні залишків глутамінової кислоти в поліпептидних ланцюгах деяких білків; відіграє важливу роль у біологічній активності всіх відомих Gla-білків, які сприяють регулюванню наступних фізіологічних процесів: згортання крові (протромбін (фактор II), фактори VII, IX, X, білок C, білок S і білок Z), метаболізму у кістках (остеокальцин, також названий Gla-білком кістки, і матрицею GLA білка (MGP). K2 переносить електрони у бактеріях, які його синтезують в процесі анаеробного дихання.

Дефіцит вітаміну К розвивається внаслідок недостатнього поступлення з їжею, порушення всмоктування в кишечнику, зниженого синтезу вітаміну при порушеннях формування мікробіоценозу кишечнику у новонароджених та дітей грудного віку або виснаження його запасів при хворобах печінки (гепатити, сепсис). Добова потреба вітаміну К у дітей від  0 до 3-х місячного віку 20 мкг. Забезпечення добової потреби у вітаміні К досягається тільки за умови отримання дитиною близько 700 мл і більше грудного молока протягом доби. Нестача вітаміну К у немовлят до 3-х місячного віку, може призвести до появи кровотечі, пов’язаної з недоотриманням вітаміну К1 (геморагічна хвороба новонароджених).

 

Вітамін D (кальциферол, антирахітичний вітамін) відноситься до жиророзчинних вітамінів. Найважливішою функцією вітаміну D3 є регулювання метаболізму кальцію та фосфатів, що сприяє правильній мінералізації і росту скелета. Вітамін D3 відіграє суттєву роль в абсорбції кальцію і фосфатів з кишечнику, у транспорті мінеральних солей і в процесі кальцифікації кісток, регулює виведення кальцію і фосфатів нирками.

Недостатній рівень вітаміну D в організмі, спричинений зниженою інсоляцією чи зміненим всмоктуванням у кишечнику, тісно взаємопов’язаний з порушеннями фосфорно-кальцієвого обміну (рахіт у немовлят або остеомаляція у підлітків і дорослих), розвитком раннього неонатального сепсису; знижує функціональні можливості імунної системи у новонароджених; сприяє виникненню гострої інфекційної бронхо-легеневої патології: пневмонії, грипу, інших форм інфекційних захворювань, спричинених ВІЛ, вірусом гепатиту С, метицилін-стійким золотистим стафілококом та респіраторних алергозів; асоціюється з розвитком цукрового діабету І типу, функціональними порушеннями серцево-судинної та травної систем.

 

Показання до застосування:  профілактика гіповітамінозу водорозчинного вітаміну К та жиророзчинного вітаміну D та хвороб, пов’язаних з дефіцитом цих вітамінів. Зокрема, профілактика пізньої форми геморагічної хвороби новонароджених та розвитку рахіту у новонароджених з 8-го дня життя до досягнення дитиною 3-х місячного віку.

 

Дозування: 1 капсула "twist-off" (25 мкг вітаміну К1 та 400 МО (10 мкг) вітаміну D3) на добу.

 

Не слід збільшувати дозу, рекомендовану для споживання впродовж доби.

 

Особливі вказівки при застосуванні: Капсули препарату КіD- Vitum слід приймати після консультації  з лікарем та під його контролем. Капсулу не можна ковтати. Під час прийому препарату дотримувати збалансоване до віку харчування дитини та догляд, який би забезпечував гармонійний розвиток дитини.

 

Спосіб застосування: слід повернути і відірвати кінець капсули, видавити її вміст до зцідженого молока матері.

Детальна інструкція

Вітамін Д3 допомагає утримувати кістки та зуби здоровими, а його нестача у новонароджених і дітей може призвести до рахіту. Вітамін К1 впливає на правильне згортання крові. Його нестача, що виступає, зокрема, у новонароджених і немовлят до закінчення 3 місяця життя, може призвести до кровотечі, що зветься геморагічна хвороба новонароджених. Годування груддю є найкращим методом вигодовування дитини у перші місяці після народження. Проте, кількість вітамінів К1 і Д3, що міститься у материнському молоці, недостатня. Рекомендовано, крім одноразового застосування вітаміну К1 у лікарні після народження, щоденне оральне приймання немовлятами, які вигодовуються груддю, вітаміну К1 в кількості 25 мкг, починаючи з 8 доби до закінчення 3-місячного віку. Немовлята, які вигодовуються молочними модифікованими сумішами, молоком для недоношених, молокозамінними сумішами, після отримання одноразової дози вітаміну К1 у лікарні після народження, не потребують подальшого профілактичного застосування. Рекомендована денна доза вітаміну Д3 становить 400 М.О., незалежно від того, чи годувальниця приймає препарати вітаміну Д3. Немовлята, які вигодовуються модифікованим молоком, не потребують додаткового вживання вітаміну Д3, якщо кількість спожитого молока покриває повністю денну потребу.

 

Рекомендації до споживання: для дітей з 8 доби від народження до 3 місяців для попередження недостатності вітаміну К1 та Д3.

 

Попередження: безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування дитини до 1 року необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром. Забороняється використання води з колодязів та каптажних джерел для приготування дитячого харчування.

 

Дозування: 1 капсула містить 25 мкг вітаміну К1  і 400 М.О. вітаміну Д3. Рекомендовано застосовувати продукт один раз на день по 1 капсулі “twist-off”. Не слід перевищувати рекомендовану денну дозу споживання. Підтримання відповідного стану здоров’я вимагає збалансованого харчування і дотримання здорового способу життя.

 

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів. При змішаному та штучному вигодовуванні лікар призначає індивідуальну добову дозу KіD-Vitum, виходячи з розрахунку вмісту вітаміну К1 та Д3 у дитячих сумішах. Не застосовувати одночасно з препаратами, що містять вітаміни К1 та Д3.

 

Спосіб приготування: відкрутити та відірвати кінець капсули, потім витиснути вміст до чайної ложечки із зцідженим молоком матері. Необхідно готувати продукт безпосередньо перед споживанням. Недопустимо використовувати залишки для наступного годування.

 

Недотримання інструкції з приготування можуть призвести до негативних наслідків для здоров’я  дитини.

 

Ретельно вимити руки.

Прокип’ятити ложечку, призначену для вживання функціонального дитячого харчування, протягом 3-5 хвилин. Остудити.

Спосіб вживання: готовим до вживання продуктом з чайної ложечки обережно годувати дитину один раз на день.

 

Важлива інформація: Вживати за призначенням лікаря. Не є виключним джерелом харчування. Продукт не призначений для застосування поза кишечником. Застосування продукту KіD-Vitum не замінює застосування вітаміну К1 одноразово у лікарні після народження дитини.

 

Склад, капсула, маса вмісту 180 мг ±7,5%: Олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга), філохінон (фітоменадіон - вітамін К1), холекациферол (вітамін Д3). Оболонка капсули: желатин, гліцерол (субстанція, що утримує вологу).

 

Харчова цінність:                        Денна порція (одна капсула)

 

Енергетична цінність                    6,7 кДж / 1,6 ккал

 

Жири, в тому числі                                      0,18 г

 

-жирні кислоти насичені                            0,18 г

 

(кислоти насичені)

 

Вуглеводи, в тому числі                             0 г

 

-         цукор                                                       0 г

 

Клітковина                                                    0 г

 

Білки                                                                0 г

 

Сіль                                                                  0 г

 

Вітамін К1                                                 25 мкг

 

Вітамін Д3                                         10 мкг (400 М.О.)

 

Термін вживання: дітям з 8 доби від народження до 3 місяців.

 

Поживна цінність, 100г: білки - 0 г, жири – 100 г, вуглеводи - 0 г.

 

Енергетична цінність/калорійність, 100г: 900 ккал /3700 кДж.

 

Форма випуску: капсули 180 мг ±7.5%, 36 капсул в картонній коробці.

 

ЗБЕРІГАННЯ: при кімнатній температурі, в місцях, недоступних для дітей. Не заморожувати. Берегти від дії світла.

 

36 капсул

 

БЕЗ ГМО

 

Не є лікарським засобом.

 

Строк придатності: 2 роки.

 

Висновок СЕС №05.03.02-03/72224 від 27.11.2014

 

 

www.kid-vitum.com.ua