ТОВ "Екокідс"   Телефон : +38 (044) 273-57-48

Газовідвідна трубка для немовлят

Більшість новонароджених малюків страждає від здуття живота. Причин цьому є достатньо, як наслідок немовлята страждають на так звані кольки.

 

Кольки у немовлят – це поведінковий синдром раннього дитячого віку, функціонального походження, що характеризується порушенням загального стану дитини, що викликає тривалий невтішний крик, без особливих причин.

 

Клінічна картина кольок у дітей:

 

Дебют кишкових кольок у віці 3-4 тижні, до 3-4 місяці

З’являються щодня, частіше в один і той же час (з 18:00 до 22:00)

Тривалість кишкових кольок становить від 30 хв. І більше.

Полегшення стану дитини відмічається відходженням газів або калу

Коліка супроводжується: занепокоєнням, гіперемією обличчя, пронизливим криком, метеоризмом, характерними рухами нижніх кінцівок.

Методи допомоги в момент кольок:

 

Масаж животика

Нагрівання животика

Застосування газовідвідної трубочки (ректального катетера)

Лікарські засоби

Спеціальні напої

Різноманітні дієти

Варіант використання лікарських засобів не є найкращим методом у лікуванні кольок!!! Застосування ліків у ранньому віці (1-4 місяці від народження) повинно практикуватися не часто, навіть рідко, за умови, що є не медикаментозна альтернатива в лікуванні !!!

 

Одним з найдієвіших способів позбавлення від кольок є використання газовідвідних трубочок (ректальних катетерів). Оскільки полегшення стану малюка приходить миттєво після застосування катетера. Процедура застосування швидка і безболісна.

Газовідвідна трубочка Windi є оригінальним Шведським продуктом. Windi розроблений лікарями педіатрами, з урахуванням всіх вимог, щодо розмірів катетера та властивостей матеріалу з якого він виготовлений.

 

Оптимальними, для немовлят, розмірами катетера (газовідвідної трубочки) є:

 

  • Ввідна частина від 2,5 см до 3 см
  • Діаметр трубочки до 7 мм

Виміри ректального катетера для немовлят Windi:

Ввідна частина 2,5 см

Діаметр трубочки 6 мм

 

 

 

Те, що  Windi має оптимальні для немовлят розміри, допомагає запобігти пошкодженню прямої кишки. Що можливо при використанні інших катетерів.

 

Також катетер Windi має заокруглений кінець основної трубки – це безпечно і зручно при введенні.

Windi має поперечні насічки, завдяки чому його легко тримати в руках.

Ректальний катетер для немовлят Windi виготовлений з термопластичного еластомеру, завдяки цьому при введенні Windi має температуру тіла і стає максимально еластичним

Використання катетера Windi дозволяє подолати кольки та здуття живота без використання ліків.

Ректальний катетер для немовлят Windi добре зарекомендував себе на практиці, проявив себе, як максимально дієвий засіб у боротьбі з кольками та здуттям живота у немовлят.

 

З Ректальний катетер для немовлят Windi Ви легко відновите спокійний сон і загальний комфорт Вашого малюка.

 

Інструкція

Перед застосуванням катетер Windi слід обробити спиртом або помістити в киплячу воду на 15-20 секунд, після чого охолодити до кімнатної температури

 

Зберігати у недоступному для дітей місці.

1) М’якими рухами зробіть дитині масаж від верху животика - до низу, таким чином гази будуть переміщатися до низу

2) Завжди використовуйте дитячу олію для змащення катетера. Підніміть ніжки дитини вертикально і акуратно введіть катетер в пряму кишку. Ви почуєте звук виходу газів. Це триватиме всього декілька секунд. І Ви отримаєте бажаний ефект. Якщо ні, то повторіть процедуру разом з масажем. Іноді доведеться повторювати процедуру декілька разів, перш ніж катетер  спрацює. Лише в такому разі можливе повторне  використання Windi.

3) Не рекомендується застосовувати катетер повторно в подальших, майбутніх, процедурах.

В жодному разі не залишайте катетер в прямій кишці дитини після процедури. Процедуру лікування з допомогою Windi не повторюйте більше ніж 3 рази на день!!!

 

www.windi.com.ua