Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваш e-mail
Ваш телефон
Спосіб доставки
Payment method
 

Д-Вітум вітамін D3 для дітей від народження

Для дітей від народження та передчасно народжених.
Не є лікарським засобом
131
грн.
Об'єм
Симптоми дефіциту вітаміну D у дітей.

Ми звикли, що для дефіциту вітаміну D характерні симптоми рахіту та проблем з кістками. Але, дефіцитний стан сонячного вітаміну можна відстежити і по іншим симптомам:
 • Малюк часто хворіє, особливо застудою чи грипом. Для дітей у дошкільному віці характерна підвищена частота хвороб. Проте, якщо малюк хворіє значно частіше однолітків, чи у порівняні з попереднім часом - можливо у нього дифіцит вітаміну D. Адже, одна з головних ролей сонячного вітаміну - підтримка іммуної системи та боротися з вірусами.
 • Малюк швидко втомлюється, відчуває слабкість, в нього поганий настрій, дратівливість чи підвищена збуджуваність, поганий сон. Якщо ці симптоми не спровоковані явними причинами чи спостерігаються протягом довго часу - це може свідчити про дефіцит біологічно активних речовин, в тому числі вітаміну D.
 • Повільний ріст та надмірне випадіння волосся. Звісно, густота волосся та його структура залежить від генетики, але якщо волосся росте повільно чи випадаєт- причиною цьому може бути недостатній рівень вітаміну D.
 • Більшість проблем, що пов'язані з скелетом, м'язами. Повільний ріст, ламкість кісток, болі та слабість у м'язах, ходіння на «пальчиках».
 • Пізнє прорізування зубів.
 • Надмірна пітливість у сні чи під час годування.

Про D-Vitum
D-Vitum спрей - масляний розчин вітаміну D3, в складі якого лише олія МСТ, Вітамін D, та антиоксидант.
 • Зручний дозатор - завдяки якому, вітамін крапається прямо в ротик дитині. Це зручно і для новонароджених, яким тяжко дати вітамін з ложечки, і для старших діток - адже це швидко, легко і цікаво.
 • Безпечний склад - лише олія, містить МСТ ( насичені жирні кислоти)
 • без барвників
 • без спирту
 • без підсолоджувачів
 • без консервантів
 • В D-Vitum - 1 крапля= 500 МО вітаміну D3.
 • Нейтральний смак та запах - що не викличе у дитини неприємних відчуттів. Саме тому, кожен прийом вітаміну буде в задоволення.
 • В пляшечці - 128 доз. Вітаміну достатньо, як для профілактичного так і лікувальних доз

Інструкція: Д-Вітум вітамін D3
Функціональне дитяче харчування D-Vitum спрей – для дітей від народження

Склад:
олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга), холекальциферол (вітамін D3), антиоксидант: суміш токоферолів.
Калорійність на 100 мл: 3496 кДж/850 ккал.
Поживна цінність на 100 мл: жири, в тому числі насичені жирні кислоти – 94 г, вуглеводи - 0г, тому числі, цукор - 0г, клітковина - 0г, білки - 0г, сіль - 0г, вітамін D3 – 20 226 мкг.
Рекомендації до споживання: дітям від народження до 6-ти років як - додаткове джерело холекальциферолу (вітаміну D3).
Перед застосуванням потребує консультації з лікарем-педіатром.
Тривалість застосування узгоджувати з лікарем-педіатром.
Попередження: безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування дитини до 1 року необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром.
Спосіб вживання: Продукт призначений для перорального застосування дітей грудного, раннього віку та старше. Упаковка супроводжується дозувальним насосом (дозатором), для встановлення на флаконі. Насос дозволяє здійснити точне вимірювання порції продукту. Рекомендується використовувати 1 дозу (1 натиск дозуючого насосу) безпосередньо в ротову порожнину один раз на день.

1 доза містить 500 М.О. (12,5 мкг ) вітаміну D3.

При змішаному та штучному вигодовуванні лікар призначає індивідуальну добову дозу D-Vitum спрей, виходячи з розрахунку вмісту вітаміну D3 у дитячих сумішах, а також у складі раціону дитини.

Застереження:
не застосовувати одночасно з препаратами, що містять вітамін D3. Не перевищувати рекомендовану денну дозу. Додавати в пляшечку або в тарілочку з їжею не рекомендується, оскільки при цьому не можна гарантувати прийому усієї кількості. Недотримання рекомендацій щодо способу вживання може призвести до негативних наслідків для здоров'я дитини. Продукт не призначений для парентерального застосування. Підтримання належного здоров'я вимагає збалансованої дієти і здорового способу життя.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.

Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі, в місцях, недоступних для дітей. Не заморожувати. Берегти від дії світла. Вжити протягом двох місяців з дати відкриття.

Форма випуску: суспензія у флаконі з дозатором, 10 мл.
Не містить генетично модифікованих організмів (ГМО).
Не є лікарським засобом.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Спосіб доставки
Payment method