Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваш e-mail
Ваш телефон
Спосіб доставки
Payment method
 

Глюкотест - розчин зі смаком апельсину для проведення тесту толерантності до глюкози у вагітних

Не є лікарським засобом
145
грн.
Описання
Про тест телорантності до глюкози:
Пероральний тест на толерантність до глюкози (ПТТГ) - це метод дослідження, що дозволяє виявляти приховані порушення вуглеводного обміну і діагностувати як переддіабетичний стан, так і цукровий діабет на ранніх термінах його появи.
У вагітних аналіз обов'язково виконується в період 24–28 тижнів вагітності, дослідження проводиться з метою виключення гестаційного діабету (діабету вагітних).

Про гестаційний діабет:
Діабет під час вагітності збільшує ризик багатьох серйозних ускладнень для матері та дитини. Тому кожній вагітній жінці слід діагностувати порушення толерантності до глюкози.

Чинники ризику розвитку гестаційного діабету:
 • Цукровий діабет у найближчих родичів
 • Ожиріння у майбутньої мами (вага вища за норму на 15% і більше)
 • Гестаційний діабет під час попередньої вагітності
 • Макросомія (вага при народженні понад 4 кг) у попередньої дитини.
Частота випадків гестаційного діабету в Європі оцінюється у 5,4% з динамічною тенденцією до зростання.

Глюкотест
 • Глюкотест – це готовий розчин глюкози зі смаком апельсину для проведення тесту толерантності до глюкози у вагітних.
 • Має приємний смак
 • Готовий до застосування одразу після відкриття
 • Пляшка містить 75 г глюкози
Склад: вода, моногідрат глюкози, регулятор кислоти (лимонна кислота), барвник (бета-каротен), консерванти (сорбат калію та бензоат натрію), натуральний компонент апельсину.

Правила проведення тесту:

 • Дослідження слід проводити вранці (з 8-11 годин) на тлі не менш ніж 3-денного необмеженого харчування (більше 150 г вуглеводів на добу) і звичайної фізичної активності.
 • Тесту повинно передувати нічне голодування протягом 8-14 годин (можна пити воду).
 • Останній вечірній прийом їжі повинен містити 30-50 г вуглеводів.
 • В процесі тесту не дозволяється палити.
 • В процесі проведення тесту пацієнтка повинна сидіти, можна пити воду.
 • Лікарські засоби, що впливають на рівень глюкози в крові (полівітаміни і препарати заліза, що містять вуглеводи, глюкокортикоїди, β-адреноблокатори, β-адреноміметики), по можливості, слід приймати після закінчення тесту.


Інструкція: Глюкотест
Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей Глюкотест ТМ (зі смаком апельсину).

Склад, 300 ml (мл), пляшка: вода, моногідрат глюкози, регулятор кислоти (лимонна кислота), барвник (бета-каротен), консерванти (сорбат калію та бензоат натрію), натуральний компонент апельсину.

Рекомендації до споживання:

- з метою проведення тесту на толерантність до глюкози, коли вміст глюкози в крові не дає можливості встановити діагноз порушення толерантності до глюкози або цукрового діабету;

- в станах гіпоглікемії у осіб з розпізнаним діабетом, наприклад після передозування інсуліном;

- при недоборі вуглеводів чи виснаженні, наприклад після довготривалого фізичного навантаження.

Продукт призначений для дорослих осіб та дітей після досягнення 3 років.

Перед застосуванням потребує консультації та призначення лікаря.

Споживається під наглядом лікаря.

Перед використанням, для того, щоб отримати однорідну суспензію, необхідно ретельно струшувати флакон протягом не менше ніж 30 сек.

Спосіб вживання:

- з метою проведення тесту на толерантність до глюкози, коли вміст глюкози в крові не дає можливості встановити діагноз порушення толерантності до глюкози або цукрового діабету:

для дорослих, вагітних жінок та дітей після досягнення 3 років: доза глюкози, що приймається під час тесту складає 1,75 g/kg (г/кг) маси тіла, максимальна доза становить 75 g (г), тобто повністю вміст пляшки Глюкотест™. Тест необхідно виконати без попереднього обмеження споживання вуглеводів (більше 150 g (г) вуглеводів на добу) і звичайної фізичної активності, зранку, натщесерце та у відпочилому стані. Тесту має передувати нічне голодування протягом 8-14 годин (можна пити воду). Останній вечірній прийом їжі повинен містити 30-50 g (г) вуглеводів. За 10-15 годин перед проведенням тесту не вживати алкоголь. Вночі перед тестом і до його закінчення не палити. Двогодинний період між випитим розчином та отриманням зразка крові, особа, яку досліджують, повинна провести на місці виконання тесту, у стані спокою;

для дорослих та дітей з масою тіла 43 kg (кг): після здачі аналізу на показник глюкози в венозній крові натщесерце необхідно випити повністю вміст пляшки, тобто 75 g (г) глюкози протягом 3-5 хв. Наступний аналіз на показник глюкози у венозній крові виконується через 120 хвилин;

для дітей масою < 43 kg (кг): дозування глюкози визначається лікарем з урахуванням актуальної маси тіла дитини. На підставі призначеного дозування глюкози та її вмісту в розчині (100 ml (мл) = 25 g (г) глюкози) – вираховується об'єм розчину, який необхідно випити. Тест виконати аналогічно, як у випадку для осіб з масою тіла ≥ 43 kg (кг).

- в стані гіпоглікемії, нестачі вуглеводів або виснаження:

в разі необхідності, час від часу можна приймати від 3 до 6 ложок розчину, що відповідає 10-20 g (г) глюкози.

Термін вживання: узгоджувати з лікарем.

Застереження: Недотримання рекомендацій щодо способу вживання може призвести до негативних наслідків для здоров'я. Продукт призначений тільки для перорального застосування. Вагітні та жінки, що годують, особи з діабетом можуть приймати даний продукт після лікарської консультації. Одноразове вживання великої кількості глюкози може спричинити нудоту та блювоту. Продукт не можна застосовувати після завершення терміну придатності вказаного на етикетці. Не застосовувати, якщо існує підозра, що упаковка була раніше відкрита або пошкоджена. Має сечогінні властивості.Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, синдром мальабсорбції глюкози-галактози.

Умови зберігання: зберігати при температурі не вище 25°C в оригінальній упаковці. Берегти від дії світла. Не піддавати дії тепла, сонячного світла або вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Строк придатності: 2 роки. Після першого відкривання зберігати при температурі не вище 25°C чи у холодильнику в оригінальній упаковці не більше 30 днів. Рекомендуємо відзначити дату першого використання на етикетці.

Вжити до: див. маркування.

Номер партії: див. маркування.

Форма випуску: розчин для перорального застосування, 300 ml (мл).

Не містить генетично модифікованих організмів (ГМО).

Не містить глютен.

Не є лікарським засобом.

Виробник: Мастерз Сп. з о.о., Висоготово вул. Скужевска 30, 62-081 Пшежмієрово, Польща (MASTERS Sp. z o.o., Wysogotowo ul. Skórzewska 30, 62-081 Przeźmierowo, Polska).

Заявник/Імпортер/Представник в Україні: ТОВ «Екокідс», 03148 Київ, Україна, вул. Сім'ї Сосніних 3, тел./факс: 044 273 57 48.

Протокол випробувань №565/1 від 22.05.2020

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Спосіб доставки
Payment method