Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваш e-mail
Ваш телефон
Спосіб доставки
Payment method
 

Про EKOKIDS

Ми більше 10 років працюємо в області педіатрії та неонатології. Наш асортимент – це засоби, якими користуються лікарі та батьки дітей від народження під час лікування та профілактики захворювань або для полегшення стану дитини.

Більшість наших продуктів направлені на те, щоб спростити батьківство. Наприклад, під час нежитю можна застосувати Аспіратор NoseFrida, який допоможе швидко, безпечно та ефективно позбавити малюка від нежитю за лічені секунди. Чи у випадках здуття живота - можна застосувати Газовідвідну трубочку Windi, яка теж дуже швидко і безпечно полегшить стан дитини.

При виборі продуктів до нашого асортименту ми переслідуємо, в першу чергу, безпечність, ефективність і простоту у застосуванні, щоб і лікарі, і батьки могли з комфортом їх використовувати і досягати бажаного результату у лікуванні чи профілактиці.

Аспіратор для носа NoseFrida

4 фільтри в комплекті
173
грн.
 • Аспіратор застосовується з перших днів життя і до моменту поки Ваш малюк навчиться сякатись самостійно (до 3-3,5 років). Завдяки використанню аспіратора скоротиться необхідність використанн я лікарських засобів.
 • Аспіратор NoseFrida атравматичний і абсолютно безпечний.
 • Застосовується не тільки під час хвороби, але і в щоденній гігієні носа для видалення густих та сухих кірочок. В поєднанні з сольовим розчином аспіратор легко їх видаляє.
 • Не пошкоджує чутливу слизову оболонку носа дитини
 • Аспіратор NoseFrida розроблений і виготовляється в Швеції. Зареєстрований в МОЗ України.
 • Аспіратор NoseFrida зберігається в компактному футлярі, що дозволяє завжди мати його при собі під час прогулянок і подорожей
Детальніше про NoseFrida
Інструкція: Аспіратор для носа NoseFrida
Інформація щодо застосування аспіратора для носа NoseFrida®
З аспіратором для носа NoseFrida® Ви допоможете дитині дихати, їсти і спати краще.
Як користуватися аспіратором для носа NoseFrida®
Прикладіть аспіратор для носа NoseFrida® близько до ніздрі і розпочніть всмоктування, вклавши червону частину аспіратора для носа NoseFrida® до рота. При потребі повторити процедуру.
Якщо слиз густий, перед використанням застосуйте сольовий розчин, а потім розпочніть процедуру всмоктування.

Чищення

Мийте аспіратор для носа NoseFrida® після кожного використання з милом та теплою водою. Добре промийте і дайте висохнути. Замініть гігієнічний фільтр.

Безпека
Конструкція аспіратора для носа NoseFrida® запобігає пошкодженню чутливих носових мембран дитини, навіть якщо вона зробить різкий рух. Аспіратор для носа NoseFrida® є безпечним як для дітей так і для користувачів.

Аксесуари
Гігієнічні фільтри NoseFrida® можна придбати додатково.

Застереження
 • Аспіратор для носа NoseFrida® використовувати тільки для чищення носової порожнини немовлят та дітей від слизу.
 • Не використовувати для вуха і горла.
 • Не нагнітати повітря в аспіратор для носа NoseFrida®, коли він знаходиться в ніздрі дитини.
 • Цей виріб не іграшка! Зберігайте всі деталі в місцях недоступних для дітей і немовлят.
 • Аспіратор для носа NoseFrida® ні в якому разі не може бути прикріплений до механічного аспіратора або до аспіраторів іншого виду чи до будь-яких механічних пристроїв.

Аспіратор для носа NoseFrida® є виробом для багаторазового використання.
Умови зберігання: при кімнатній температурі у недоступному для дітей місці.

Гігієнічні фільтри NoseFrida® можна придбати додатково.

Гігієнічні фільтри для аспіратора NoseFrida

20 шт
49
грн.
Фільтр надійно захищає від потрапляння слизу, інфекцій та бактерій до трубки, яку батьки тримають у роті, коли втягують повітря!
Для мінімізування ризику передачі хвороби від дитини, рекомендуємо змінювати гігієнічний фільтр після кожної процедури.
Інструкція: Гігієнічні фільтри NoseFrida
Завдяки аспіратору для носа NoseFrida® ваша дитина від першого дня життя зможе вільно дихати, краще їсти та спокійніше спати.

До аспіратору для носа NoseFrida® додаються спеціальні гігієнічні фільтри, які надійно захищають користувача від бактерій та будь-яких дрібних частинок.

Гігієнічний фільтр слід міняти під час кожного чищення аспіратора для носа NoseFrida®.

УВАГА! Фільтри слід тримати в недоступному для дітей місці.
Газовідвідна трубочка Windi
10 шт
236
грн.
Використання газовідвідної трубки Windi дозволяє подолати кольки та здуття живота без використання ліків, Windi максимально дієвий у боротьбі з кольками та здуттям живота у немовлят.

Windi має:
 • Оптимальні для немовлят розміри ввідної частини (2,6 см), отже не пошкоджує прямої кишки (оптимальна довжина ввідної частини для дітей до року 2,5 см - 3 см).
 • Заокруглений кінець основної трубки – це безпечно і зручно при введенні.
 • Поперечні насічки, завдяки чому його легко тримати в руках.
 • Виготовлений з термопластичного еластомеру, завдяки цьому при введенні Windi має максимально еластичний.
Детальніше про Windi
Інструкція: Газовідвідна трубочка Windi
Інформація щодо застосування ректального катетера для немовлят Windi®

Перед застосуванням ректальний катетер для немовлят Windi® слід обробити спиртом або помістити в киплячу воду на 15-20 секунд, після чого охолодити до кімнатної температури. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 1. М'якими рухами зробіть дитині масаж від верху животика до низу, таким чином гази будуть переміщуватися до низу.
 2. Завжди використовуйте дитячу олію для змащення газовідвідної трубки. Підніміть ноги дитини вертикально і акуратно введіть трубку в пряму кишку. Ви почуєте звук виходу газів. Це триватиме всього декілька секунд і ви отримаєте бажаний ефект. Якщо ні, то повторіть процедуру разом з масажем. Іноді доведеться повторювати процедуру декілька разів, перш ніж ректальний катетер для немовлят Windi® спрацює. Лише в такому разі можливе повторне використання.
 3. Не рекомендується повторно використовувати ректальний катетер для немовлят Windi® в подальших, майбутніх процедурах, це може спричинити виникнення інфекцій.
В жодному разі не залишайте газовідвідну трубку в прямій кишці дитини після процедури. Процедуру лікування з допомогою ректального катетеру для немовлят Windi® не повторюйте більше ніж 3 рази на день.
Термін придатності: 4 роки.
Умови зберігання: при кімнатній температурі у недоступному для дітей місці.

MOM SOS напій на основі солодового молока для підвищення лактації

Не є лікарським засобом
269
грн.
Комплект
Ефективний, бо працює на декількох рівнях:
 • Стимулює вироблення пролактину (гормону відповідального за синтез та кількість грудного молока) через дію бета-глюкану. В складі MOM SOS™ - близько 200 мг бета-глюкану. Також, солодове молоко містить триптофан, незамінну амінокислоту без якої неможливий синтез серотоніну («гормону щастя»), який окрім функцій нейромедіатора безпосередньо впливає на синтез і виділення пролактину.
 • Джерело важливих поживних речовин для організму - калій, фосфор, кальцій, залізо, мідь, фолієва кислота, рибофлавін і т. д. - деяких до 40% від добової потреби (RWS).
 • MOM SOS™ має чудовий смак та аромат. Вживання напою викликає позитивні та розслаблюючі емоції у жінки. Такий щоденний ритуал покращує психологічний стан годуючої жінки, що позитивно впливає на лактацію.
Детальніше про MOM SOS

Контейнер для зберігання MOM SOS

89
грн.
 • Контейнер використовується для зберігання порошку для приготування напою MOM SOS інших сумішей.
 • Дизайн розроблено спеціально, щоб додатково дарувати приємні та позитивні емоції мамі, яка застосувує Напій для покращення лактації MOM SOS
Інструкція: МОМ SOS для підвищення лактації
MOM SOS™ Дієтична добавка на основі солодового молока для підвищення лактації.

MOM SOS™ - ефективний продукт на основі солодового молока для покращення лактації та збагачення харчування годуючої матері з неповторним смаком та властивостями.

Солодове молоко - це багатий білком, клітковиною, вітамінами і мінералами продукт, який отримують з високоякісного ячмінного солоду, пшеничного борошна та цільного сухого молока. Це унікальний натуральний продукт, інгредієнти якого піддаються обробці за оригінальною технологією, яка не змінюється вже понад 130 років.

Ефективність солодового молока пояснюється дією полісахариду бета-глюкану, що міститься у ячмінному солоді (основному складнику MOM SOS ™). Саме бета-глюкан є одним з основних компонентів синтезу пролактину - гормону, який відповідає за кількість і швидкість вироблення грудного молока.

Для підтримки гормону на належному рівні, необхідний баланс й інших систем організму. Саме тому MOM SOS™ містить високу кількість вуглеводів, білків, мінералів і вітамінів (деякі - до 40% від добової норми), що є вкрай необхідним для підтримки організму годуючої матері. Дані елементи є натуральними компонентами основних складників MOM SOS™ - це забезпечує високу біодоступність на відміну від синтетичних вітамінів та мінералів.

Ефективність MOM SOS™ забезпечує той факт, що він працює на декількох рівнях:

 1. Стимулює вироблення пролактину через дію бета-глюкану. В складі MOM SOS™ - близько 200 мг бета-глюкану.
 2. Джерело важливих поживних речовин для організму - калій, фосфор, кальцій, залізо, мідь, фолієва кислота, рибофлавін і т. д. - деяких до 40% від добової потреби (RWS).
 3. MOM SOS™ є ефективним продуктом, а також має чудовий смак та аромат. Вживання напою викликає позитивні та розслаблюючі емоції у жінки. Такий щоденний ритуал покращує психологічний стан годуючої жінки, що позитивно впливає на лактацію.
Склад, порошок, 100 г: солодове молоко (ячмінний солод 34г, гідролізовані компоненти борошна пшеничного 32г (крохмаль, білок), та компоненти цільного сухого молока 26,5г (білок, жир)), тростинний цукор 5г, буряковий порошок 1,5г, сіль 0,5г, гідрокарбонат натрію 0,3г, гідрокарбонат калію 0,2г.

Рекомендації до споживання:
 • сприяє підвищенню лактації у годуючих жінок, які мають проблеми із кількістю грудного молока;
 • сприяє покращенню приросту ваги немовляти, що був загальмований у зв'язку з обмеженою кількістю грудного молока;
 • MOM SOS™ незамінний при переході зі змішаного харчування на виключно грудне вигодовування;
 • у випадках стресового або відкладеного початку лактації (передчасні пологи, оперативні втручання під час пологів, важке післяпологове відновлення).
Рекомендовано проконсультуватись з лікарем.
Енергетична цінність: 100 г - 379,64 ккал/1603 кДж; 20 г - 75,93 ккал/320 кДж.
Харчова (поживна) цінність: 100/20 г - жири - 7,18/1,44 г, у тому числі, ненасичені жирні кислоти - 1,93/0,39 г, вуглеводи - 66,31/13,26 г, цукор - 42,41/8,48 г, білок - 11,98/2,4 г, клітковина - 1,02/0,2 г, сіль - 0,9/0,18 г.

Спосіб приготування: насипте в чашку 20г (2 повні чайні ложки) MOM SOS™, додайте 3 столові ложки (30 мл) гарячої води та розітріть суміш до однорідної маси. Потім додайте 150-200 мл (в залежності від смакових вподобань) теплого коров'ячого або рослинного молока (ячмінне, соєве, рисове, вівсяне, житнє), натуральний йогурт чи йогурт, що містить смакові добавки або додайте воду. Все ретельно перемішайте. Готовий напій необхідно вжити відразу після приготування.

Спосіб вживання: Перші три дні вживати готовий напій двічі на день за півгодини до прийому їжі, наступні 5-6 днів - один раз на день.
Не рекомендується вживати більше ніж 80 г MOM SOS™ на день.
За необхідності курс вживання MOM SOS™ можна повторити.
Застереження: Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Недотримання рекомендацій щодо вживання може призвести до негативних наслідків для здоров'я. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Продукт призначений тільки для перорального застосування.
Алергени: глютен, пшениця, молоко, лактоза. Продукт не рекомендується особам, які страждають на непереносимість лактози або мають алергію на білок коров'ячого молока.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.
Умови зберігання: зберігати при температурі не вище 25°C в оригінальній упаковці. Берегти від дії тепла, сонячного світла або вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

D-Vitum (Д-Вітум) вітамін D3 з дозатором

Для дітей від народження та передчасно народжених.
Не є лікарським засобом

Склад: олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга), холекальциферол (вітамін D3), антиоксидант: суміш токоферолів.
131
грн.
Об'єм
D-Vitum спрей - масляний розчин вітаміну D3.
 • Зручний дозатор - завдяки ньому, вітамін крапається прямо в ротик дитині. Це зручно і для новонароджених, яким тяжко дати вітамін з ложечки і для старших діток - адже це швидко, легко і цікаво.
 • Безпечний склад - лише олія, містить МСТ ( насичені жирні кислоти); без барвників, спирту, підсолоджувачів та консервантів.
 • В D-Vitum - 1 крапля= 500 МО вітаміну D3.
 • Нейтральний смак та запах - що не викличе у дитини неприємних відчуттів. Саме тому, кожен прийом вітаміну буде в задоволення.
 • В пляшечці - 128 доз. Вітаміну достатньо, як для профілактичного прийому, так і для лікувальних доз.
Детальніше про D-Vitum вітамін D3
Інструкція: Д-Вітум вітамін D3
Функціональне дитяче харчування D-Vitum спрей – для дітей від народження

Склад:
олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга), холекальциферол (вітамін D3), антиоксидант: суміш токоферолів.
Калорійність на 100 мл: 3496 кДж/850 ккал.
Поживна цінність на 100 мл: жири, в тому числі насичені жирні кислоти – 94 г, вуглеводи - 0г, тому числі, цукор - 0г, клітковина - 0г, білки - 0г, сіль - 0г, вітамін D3 – 20 226 мкг.
Рекомендації до споживання: дітям від народження до 6-ти років як - додаткове джерело холекальциферолу (вітаміну D3).
Перед застосуванням потребує консультації з лікарем-педіатром.
Тривалість застосування узгоджувати з лікарем-педіатром.
Попередження: безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування дитини до 1 року необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром.
Спосіб вживання: Продукт призначений для перорального застосування дітей грудного, раннього віку та старше. Упаковка супроводжується дозувальним насосом (дозатором), для встановлення на флаконі. Насос дозволяє здійснити точне вимірювання порції продукту. Рекомендується використовувати 1 дозу (1 натиск дозуючого насосу) безпосередньо в ротову порожнину один раз на день.

1 доза містить 500 М.О. (12,5 мкг ) вітаміну D3.

При змішаному та штучному вигодовуванні лікар призначає індивідуальну добову дозу D-Vitum спрей, виходячи з розрахунку вмісту вітаміну D3 у дитячих сумішах, а також у складі раціону дитини.

Застереження:
не застосовувати одночасно з препаратами, що містять вітамін D3. Не перевищувати рекомендовану денну дозу. Додавати в пляшечку або в тарілочку з їжею не рекомендується, оскільки при цьому не можна гарантувати прийому усієї кількості. Недотримання рекомендацій щодо способу вживання може призвести до негативних наслідків для здоров'я дитини. Продукт не призначений для парентерального застосування. Підтримання належного здоров'я вимагає збалансованої дієти і здорового способу життя.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.

Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі, в місцях, недоступних для дітей. Не заморожувати. Берегти від дії світла. Вжити протягом двох місяців з дати відкриття.

Форма випуску: суспензія у флаконі з дозатором, 10 мл.
Не містить генетично модифікованих організмів (ГМО).
Не є лікарським засобом.

D-Vitum (Д-Вітум) Форте 2000

Для дорослих та дітей старше 14 років.
Не є лікарським засобом

Склад:
280
грн.
Капсул
D-Vitum Forte 2000
 • Безпечний склад: в капсулі лише лляна олія та вітамін D3
 • Без барвників, спирту, підсолоджувачів та консервантів.
 • В 1 капсулі D-Vitum Forte - 2000 МО вітаміну D3.
 • Капсула м'яка і невелика за розміром, її комфортно приймати
 • 120 капсул цього вистачить на 2 місяці профілактики для двох дорослих
Детальніше про D-Vitum Forte 2000 вітамін D3
Інструкція: Д-Вітум Форте 2000 вітамін D3
Склад, капсула, 308 mg (мг) ±10%:лляна олія холодного віджиму з високим вмістом ліноленової кислоти (linum usitatissimum), холекальциферол (вітамін D3).
Оболонка капсули: желатин, гліцерин (субстанція, що утримує вологу).
1 капсула містить: 50 μg (мкг) вітаміну D3 (2000 IU (МО)) та 198 mg (мг) олії з насіння льону, зокрема 99 mg (мг) альфа-ліноленової кислоти (омега-3).
Калорійність, 1 капсула: 7,4 kJ (кДж) /1,8 Kcal (ккал)
Поживна цінність, 1 капсула: жири – 0,2 g (г), в тому числі насичені жирні кислоти – 0,0174 g (г), вуглеводи – 0 g (г), тому числі, цукор – 0 g (г), клітковина – 0 g (г), білки – 0 g (г), сіль – 0 g (г), вітамін D3 – 50 μg (мкг).
Рекомендації до споживання:
може бути рекомендована як додаткове джерело холекальциферолу (вітаміну D3) та омега-3. Сприяє нормалізації функціонування м'язової та нервової системи, мінералізації кісток, підтриманню належного рівня кальцію в крові, покращенню кальцій-фосфорного обміну, підвищенню імунітету.
Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.
Термін вживання:
тривалість застосування узгоджувати з лікарем.
Спосіб вживання: дорослим та дітям старше 14 років - по 1 капсулі 1 раз на день, незалежно від прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води.
Вагітним жінкам та жінкам, які годують – виключно за рекомендацією лікаря.
Застереження: Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не застосовувати одночасно з препаратами, що містять вітамін D3. Підтримання належного здоров'я вимагає збалансованої дієти і здорового способу життя.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.
Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі в оригінальній упаковці. Не заморожувати. Берегти від дії світла, тепла та вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Строк придатності: 2 роки.
Номер партії: див. на упаковці.
Вжити до: див. на упаковці.
Форма випуску: капсули 308 mg (мг) ±10%, в блістері, 60 шт, 120 шт. в картонній упаковці.
Не містить генетично модифікованих організмів (ГМО), лактозу та глютен .
Не є лікарським засобом.
Виробник: Олеофарм Сп. з о.о., вул. Мокроноська 8, 52-407 Вроцлав, Польща (Oleofarm Sp. z o.o., ul. Mokronoska 8, 52-407 Wroclaw, Polska)
Імпортер/Представник в Україні: ТОВ «Екокідс», 03134 Київ, Україна, вул. Сім'ї Сосніних 3.
Протокол випробувань № 932/1 від 14.08.2020 р.

Глюкотест - розчин зі смаком апельсину для проведення тесту толерантності до глюкози у вагітних

Не є лікарським засобом
145
грн.
Описання
 • Глюкотест – це готовий розчин глюкози зі смаком апельсину для проведення тесту толерантності до глюкози у вагітних.
 • Має приємний смак
 • Готовий до застосування одразу після відкриття
 • Пляшка містить 75 г глюкози
Детальніше про Глюкотест
Інструкція: Глюкотест
Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей Глюкотест ТМ (зі смаком апельсину).

Склад, 300 ml (мл), пляшка: вода, моногідрат глюкози, регулятор кислоти (лимонна кислота), барвник (бета-каротен), консерванти (сорбат калію та бензоат натрію), натуральний компонент апельсину.

Рекомендації до споживання:

- з метою проведення тесту на толерантність до глюкози, коли вміст глюкози в крові не дає можливості встановити діагноз порушення толерантності до глюкози або цукрового діабету;

- в станах гіпоглікемії у осіб з розпізнаним діабетом, наприклад після передозування інсуліном;

- при недоборі вуглеводів чи виснаженні, наприклад після довготривалого фізичного навантаження.

Продукт призначений для дорослих осіб та дітей після досягнення 3 років.

Перед застосуванням потребує консультації та призначення лікаря.

Споживається під наглядом лікаря.

Перед використанням, для того, щоб отримати однорідну суспензію, необхідно ретельно струшувати флакон протягом не менше ніж 30 сек.

Спосіб вживання:

- з метою проведення тесту на толерантність до глюкози, коли вміст глюкози в крові не дає можливості встановити діагноз порушення толерантності до глюкози або цукрового діабету:

для дорослих, вагітних жінок та дітей після досягнення 3 років: доза глюкози, що приймається під час тесту складає 1,75 g/kg (г/кг) маси тіла, максимальна доза становить 75 g (г), тобто повністю вміст пляшки Глюкотест™. Тест необхідно виконати без попереднього обмеження споживання вуглеводів (більше 150 g (г) вуглеводів на добу) і звичайної фізичної активності, зранку, натщесерце та у відпочилому стані. Тесту має передувати нічне голодування протягом 8-14 годин (можна пити воду). Останній вечірній прийом їжі повинен містити 30-50 g (г) вуглеводів. За 10-15 годин перед проведенням тесту не вживати алкоголь. Вночі перед тестом і до його закінчення не палити. Двогодинний період між випитим розчином та отриманням зразка крові, особа, яку досліджують, повинна провести на місці виконання тесту, у стані спокою;

для дорослих та дітей з масою тіла 43 kg (кг): після здачі аналізу на показник глюкози в венозній крові натщесерце необхідно випити повністю вміст пляшки, тобто 75 g (г) глюкози протягом 3-5 хв. Наступний аналіз на показник глюкози у венозній крові виконується через 120 хвилин;

для дітей масою < 43 kg (кг): дозування глюкози визначається лікарем з урахуванням актуальної маси тіла дитини. На підставі призначеного дозування глюкози та її вмісту в розчині (100 ml (мл) = 25 g (г) глюкози) – вираховується об'єм розчину, який необхідно випити. Тест виконати аналогічно, як у випадку для осіб з масою тіла ≥ 43 kg (кг).

- в стані гіпоглікемії, нестачі вуглеводів або виснаження:

в разі необхідності, час від часу можна приймати від 3 до 6 ложок розчину, що відповідає 10-20 g (г) глюкози.

Термін вживання: узгоджувати з лікарем.

Застереження: Недотримання рекомендацій щодо способу вживання може призвести до негативних наслідків для здоров'я. Продукт призначений тільки для перорального застосування. Вагітні та жінки, що годують, особи з діабетом можуть приймати даний продукт після лікарської консультації. Одноразове вживання великої кількості глюкози може спричинити нудоту та блювоту. Продукт не можна застосовувати після завершення терміну придатності вказаного на етикетці. Не застосовувати, якщо існує підозра, що упаковка була раніше відкрита або пошкоджена. Має сечогінні властивості.Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, синдром мальабсорбції глюкози-галактози.

Умови зберігання: зберігати при температурі не вище 25°C в оригінальній упаковці. Берегти від дії світла. Не піддавати дії тепла, сонячного світла або вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Строк придатності: 2 роки. Після першого відкривання зберігати при температурі не вище 25°C чи у холодильнику в оригінальній упаковці не більше 30 днів. Рекомендуємо відзначити дату першого використання на етикетці.

Вжити до: див. маркування.

Номер партії: див. маркування.

Форма випуску: розчин для перорального застосування, 300 ml (мл).

Не містить генетично модифікованих організмів (ГМО).

Не містить глютен.

Не є лікарським засобом.

Виробник: Мастерз Сп. з о.о., Висоготово вул. Скужевска 30, 62-081 Пшежмієрово, Польща (MASTERS Sp. z o.o., Wysogotowo ul. Skórzewska 30, 62-081 Przeźmierowo, Polska).

Заявник/Імпортер/Представник в Україні: ТОВ «Екокідс», 03148 Київ, Україна, вул. Сім'ї Сосніних 3, тел./факс: 044 273 57 48.

Протокол випробувань №565/1 від 22.05.2020

InnovitumB (ІнновітумВ)
вітамін В6, В9, В12

Cуспензія для дітей від народження та передчасно народжених.
Не є лікарським засобом

Склад: олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга) - 3867,29 мг, наповнювач – моно- і дигліцериди жирних кислот - 33,91 мг, вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) - 25 мг, фолієва кислота В9 (кальцій L-метилфолат) - 8,33 мг, вітамін В12 (ціанокобаламін) - 0,05 мг.
183
грн.
Об'єм
Інноваційне поєднання трьох вітамінів: В6, В9, В12.
 • Містить активну форму фолієвої кислоти В9 - МTHF, що засвоюється, навіть, у людей, які погано метаболізують фолієву кислоту.
 • Пероральна форма прийому-вітаміни розчинені в олії МСТ.
 • Безпечний склад - не містить консервантів, барвників, підсолоджувачів, ароматизаторів.
 • Для дітей від народження та передчасно народжених.
Детальніше про InnovitumB
Інструкція: InnovitumB вітамін В6, В9, В12
Функціональне дитяче харчування InnovitumB® для дітей від народження
Суспензія 4 мл
Для перорального застосування

Перед застосуванням продукту слід уважно прочитати лист-вкладиш.

 1. Зберігайте лист-вкладиш, щоб у разі потреби прочитати його повторно.
 2. У разі виникнення будь-яких сумнівів зверніться до вашого лікаря або фармацевта.
 3. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій повідомте про це вашого лікаря.
Попередження: безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування дитини до 1 року необхідно проконсультуватися з лікарем. Забороняється використання води з колодязів та каптажних джерел при приготуванні дитячого харчування.

Рекомендації до споживання: функціональне дитяче харчування для дітей від народження. Застосовується для нормалізації кровотворної функції організму та для запобігання залізодефіцитної анемії.
Перед застосуванням потребує консультації та призначення лікаря.
Продукт призначений для перорального застосування під наглядом лікаря.
1. Що таке InnovitumB® і коли його призначають
InnovitumB® – це продукт у формі суспензії для перорального застосування на основі олії, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга), що містить вітаміни, які нормалізують кровотворну функцію організму. InnovitumB® застосовується для профілактики залізодефіцитної анемії.
2. Вітаміни, що нормалізують кровотворну функцію організму
Вітамін В6 є необхідним для утворення гемоглобіну, оскільки серед інших він відповідає за активізацію ферменту, що включає залізо до складу гема. Дефіцит вітаміну В6 може призводити до розвитку сидеробластної анемії.

Вітамін В9 більше відомий як фолієва кислота, бере участь у процесах кровотворення та поділу клітин. Дефіцит вітаміну В9 може призводити до розвитку мегалобластної анемії.

Вітамін В12, відомий також як «червоний вітамін», регулює утворення та дозрівання еритроцитів. Дефіцит вітаміну В12 може призводити до розвитку мегалобластної анемії.

3. InnovitumB® – інноваційне поєднання
InnovitumB® – це інноваційне поєднання трьох вітамінів, які нормалізують кровотворну функцію організму – В6, В9, В12.

InnovitumB® містить біологічно активну форму фолату (5-МТГФ), яка легко засвоюється організмом, навіть у людей, у яких фолієва кислота не метаболізується в організмі. Наукові дослідження доводять, що застосування біологічно активної форми фолату (5-МТГФ) замість синтетичної фолієвої кислоти є обґрунтованим. Вона швидше і легше засвоюється, оскільки не потребує метаболічної трансформації. Оскільки відомо, що близько у 50% жінок активність ферменту, який перетворює фолієву кислоту у форму, що може бути засвоєна організмом, є зниженою.

InnovitumB® дає можливість точно і легко визначити дозу. 1 крапля містить:
В6 – 150 мкг
В9 – 50 мкг
В12 – 0,3 мкг

4. Важлива інформація про продукт
InnovitumB®:
 1. призначений для новонароджених (також для передчасно народжених і з низькою масою тіла), немовлят і дітей;
 2. необхідно застосовувати під наглядом лікаря;
 3. 3. не призначений для повної заміни звичайного раціону харчування;
 4. не містить молочний білок, лактозу, глютен, і може бути призначений особам, які мають непереносимість до цих компонентів;
 5. не призначений для парентерального введення;
 6. не слід застосовувати за наявності підвищеної чутливості до будь-якого з компонентів продукту.
5. Рекомендована доза
Дозування та тривалість застосування продукту залежать від клінічного стану пацієнта та від потреби у вітамінах. Слід узгоджувати дозу з лікарем та застосовувати під його наглядом.

Для профілактики залізодефіцитної анемії у передчасно народжених немовлят рекомендується застосовувати продукт з розрахунку 1 крапля суспензії на 1 кг маси тіла пацієнта/на добу.

При змішаному та штучному вигодовуванні лікар призначає індивідуальну добову порцію InnovitumB®, виходячи з розрахунку вмісту вітамінів групи В у дитячих сумішах та потреб дитини. Не застосовувати одночасно з препаратами, дитячими сумішами, продуктами прикорму, що містять вітаміни групи В.

6. Спосіб застосування


Спосіб приготування: Для отримання однорідної суспензії необхідно ретельно струшувати флакон протягом не менше ніж 30 сек. Суспензія є однорідною протягом 3 хвилин. Якщо протягом 3 хвилин після закінчення збовтування суспензія не буде одразу застосована, потрібно її знову ретельно збовтати.

Спосіб вживання: Ретельно вимити руки. Призначену для годування ложечку прокип'ятити протягом 3-5 хвилин. Остудити.
Дозовану порцію, визначену лікарем, накрапати з флакона у ложечку.
Можна вживати без розведення або додати до ложечки з грудним молоком або з дитячою водою із температурою не вище ніж 25 С.
Дозовану порцію, визначену лікарем, додати до будь-якої рідкої форми дитячого харчування.
Необхідно готувати харчування безпосередньо перед годуванням. Недопустимо використовувати залишки для наступного годування.
Об'єм порції визначається лікарем в індивідуальному порядку. Недотримання інструкції з приготування може призвести до негативних наслідків для здоров'я дитини.
Термін вживання: узгоджувати з лікарем.

7. Склад і харчова цінність
Склад, 4 мл, флакон: олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга) - 3867,29 мг, наповнювач – моно- і дигліцериди жирних кислот - 33,91 мг, вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) - 25 мг, фолієва кислота В9 (кальцій L-метилфолат) - 8,33 мг, вітамін В12 (ціанокобаламін) - 0,05 мг.

Харчова цінність: 100 мл 1 крапля Енергетична цінність 3750 кДж/917 ккал 1 кДж/0 ккал Жири, у тому числі 100 г 0 г - насичені жирні кислоти 100 г 0 г - мононенасичені жирні кислоти 0 г 0 г - поліненасичені жирні кислоти 0 г 0 г Вуглеводи, у тому числі < 0,5 г 0 г - цукор 0 г 0 г Харчові волокна 0 г 0 г Білки < 0,5 г 0 г Сіль 0,11 г < 0,01 г Вітамін В6 612 мг 0,15 мг Фолієва кислота (В9) 204000 мкг 50 мкг Вітамін В12 1200 мкг 0,3 мкг

8. Умови зберігання
Зберігати при температурі не вище 25° C в оригінальній упаковці. Берегти від дії світла. Не піддавати дії тепла, сонячного світла або вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

9. Інша інформація

Застереження: Вживати виключно за призначенням лікаря та під його наглядом. Не є єдиним джерелом харчування. Недотримання рекомендацій щодо способу вживання може призвести до негативних наслідків для здоров'я дитини. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Продукт призначений тільки для перорального застосування. При змішаному та штучному вигодовуванні лікар призначає індивідуальну добову порцію InnovitumB®, виходячи з розрахунку вмісту вітамінів групи В у дитячих сумішах та потреб дитини. Не застосовувати одночасно з препаратами, дитячими сумішами, продуктами прикорму, що містять вітаміни групи В.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.
Форма випуску: суспензія у флаконі з пробкою-крапельницею поліетиленовою, 4 мл.
Не містить генетично модифікованих організмів (ГМО).
Не є лікарським засобом.

Innofer (Іннофер) елементне залізо

Cуспензія для дітей від народження та передчасно народжених, дітей старшого віку, дорослих в тому числі вагітних жінок
Не є лікарським засобом

Склад: олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга) – 93,2 г, елементне залізо – 2 г, натуральний компонент лимону – 0,6 г.
183
грн.
Об'єм
Елементне залізо має високу біодоступність 69 % - найвища серед різних форм заліза.
 • Високий вміст заліза - 98 %, що гарнантує якісне засвоєння.
 • Безпечний склад - лише елементне залізо в олії МСТ.
 • Не забарвлює зуби.
 • Нейтральний смак.
 • Не змінює баланс кишкової мікрофлори, тому не викликає ні закрепу ні діареї
 • Для дітей від народження, а також передчасно народжених.
Детальніше про Innofer
Інструкція: Innofer (Іннофер) елемантне залізо
Innofer® Суспензія 100 мл для перорального застосування
Дієтична добавка

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело елементного заліза. Сприяє попередженню виникнення дефіциту заліза і залізодефіцитної анемії.
Перед застосуванням потребує консультації та призначення лікаря.
Продукт призначений для перорального застосування під наглядом лікаря.

1.
Що таке Innofer® і як його використовувати.
Innofer® - це пероральна суспензія, що містить елементне залізо, і застосовується за наявності дефіциту заліза і залізодефіцитної анемії.
2. Елементне залізо - оптимальне джерело заліза.
Елементне залізо є основним компонентом продукту Innofer®:
 1. має дуже високий вміст заліза, що перевищує 98% 1,2
 2. має дуже високу біодоступність 69% 3, 4 ,5
 3. має низьку молекулярну масу, що дозволяє застосовувати мінімальні та ефективні дози
 4. є в 30-150 разів безпечніше в порівнянні з розчином солі заліза 6,7,8
 5. краще переноситься, ніж солі заліза (не викликає біль в животі, пронос, запор)
 6. перетворюється на іонну форму в шлунково-кишковому тракті під впливом шлункового соку, не забарвлює зуби та не залишає металевого присмаку у роті
 7. характеризується розміром частинок (7-10 мкг), що забезпечують повне засвоєння, в поєднанні з оптимальним часом поглинання (приблизно 45 хвилин), знижує ризик виникнення шкідливого надлишку іонів, які є середовищем для розвитку патогенних мікроорганізмів шлунково-кишкового тракту 9
 8. має сертифікат безпеки GRAS (Generally Recognised As Safe)
3. Точне, легке дозування і введення рекомендованих доз заліза.
Innofer® - це точне і легке дозування відповідної дози заліза. Упаковка вміщує дозатор з точними поділками, котрий дозволяє виміряти відповідну дозу.
Відповідність поділок/ кількість суспензії Дози заліза 0,1 мл 2 мг 0,2 мл 4 мг … 1 мл 20 мг ... 5 мл 100 мг

4.
Важлива інформація про продукт Innofer®:
 1. призначений для новонароджених (також для передчасно народжених і з низькою масою тіла), немовлят і дітей, а також для дорослих, у тому числі вагітним жінкам
 2. призначений для застосування під наглядом лікаря
 3. не містить білків коров'ячого молока, лактозу і глютен, може застосовуватись тими, хто не переносить ці компоненти
 4. не містить консервантів, ароматизаторів, барвників і підсолоджувачів
 5. не забарвлює зуби
 6. не слід використовувати в разі підвищеної чутливості до будь-якого компонента продукту
 7. не є єдиним джерелом харчування
 8. не призначений для парентерального введення
 9. може становити небезпеку для здоров'я осіб, у яких не було ніяких медичних показань для введення
5. Рекомендована доза для споживання.
Дозування і тривалість застосування залежать від ступеня дефіциту заліза і повинні призначатись лікарем та застосовуватись під його наглядом.

Спосіб вживання для дорослих та жінок після 8 тижня вагітності:
- 30 мг заліза (1,5 мл Innofer®) один раз на добу для запобігання виникнення дефіциту заліза;
- 60-120 мг заліза (3-6 мл Innofer®) на добу поділити на 2-3 дози при дефіциті заліза та загрозі залізодефіцитної анемії.

Спосіб вживання для дітей під наглядом лікаря:

- 1-2 мг заліза (0,05-0,1 мл Innofer®) на кг маси тіла на добу для дітей від народження, передчасно народжених та дітям, що народженні з низькою масою тіла і дітям старшого віку - для запобігання виникнення дефіциту заліза;
- 4-6 мг заліза (0,2-0,3 мл Innofer®) на кг маси тіла на добу (поділити на 2-3 дози) для дітей від народження, передчасно народжених та дітям, що народженні з низькою масою тіла і дітям старшого віку - при дефіциті заліза та загрозі залізодефіцитної анемії.

6.
Спосіб вживання.
Спосіб приготування для дорослих та жінок після 8 тижня вагітності: Перед використанням, для того, щоб отримати однорідну суспензію, необхідно ретельно струшувати флакон протягом не менше ніж 30 сек., поки суспензія не набуде темного кольору. Суспензія є однорідною протягом 3 хвилин. Якщо протягом 3 хвилин після закінчення збовтування суспензія не буде одразу застосована, потрібно її знову ретельно збовтати.

Використовуйте дозатор для точного вимірювання дози. Щільно вставте дозатор у шийку флакона. Переверніть флакон догори дном і обережно потягніть поршень, втягуючи рідину у дозатор до потрібної відмітки. Набравши потрібну кількість суспензії, переверніть флакон у вихідне положення та обережно вийміть дозатор з флакону.

Виміряну дозатором порцію слід вводити безпосередньо в ротову порожнину відразу після приготування. Після введення відміряної порції, дозатор потрібно ретельно промити достатньою кількістю теплої перевареної води без миючих засобів.

Спосіб приготування для дітей під наглядом лікаря: Вимити руки. Дозатор обробити окропом. Перед використанням, для того, щоб отримати однорідну суспензію, необхідно ретельно струшувати флакон протягом не менше ніж 30 сек., поки суспензія не набуде темного кольору. Суспензія є однорідною протягом 3 хвилин. Якщо протягом 3 хвилин після закінчення збовтування суспензія не буде одразу застосована, потрібно її знову ретельно збовтати.

Використовуйте дозатор для точного вимірювання дози. Щільно вставте дозатор у шийку флакона. Переверніть флакон догори дном і обережно потягніть поршень, втягуючи рідину у дозатор до потрібної відмітки. Набравши потрібну кількість суспензії, переверніть флакон у вихідне положення та обережно вийміть дозатор з флакону. Виміряну дозатором порцію слід вводити безпосередньо в ротову порожнину відразу після приготування. Дітям, що знаходяться на грудному вигодовуванні, виміряну дозатором порцію слід вводити безпосередньо в ротову порожнину відразу після приготування за 15 хв. до годування або прийому їжі чи через 2 години після. Об'єм порції визначається в індивідуальному порядку лікарем. Після введення відміряної порції, дозатор потрібно ретельно промити достатньою кількістю теплої перевареної води без миючих засобів.

Термін вживання : узгоджувати з лікарем.

7.
Склад і харчова цінність.
Склад, 100 мл, флакон з дозатором: олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга) – 93,2 г, елементне залізо – 2 г, натуральний компонент лимону – 0,6 г.

Харчова цінність:
100 мл 1 мл Енергетична цінність 3346 кДж/793 ккал 33,5 кДж/7,9 ккал Жири, включаючи 95,5 г 0,96 г - насичені жирні кислоти 95,5 г 0,96 г - ненасичені жирні кислоти < 0,1 г < 0,1 г - поліненасичені жирні кислоти 0 г 0 г Вуглеводи, включаючи 0 г 0 г - цукор 0 г 0 г Білки 0 г 0 г Сіль < 0,01 г < 0,01 г Залізо 2000 мг 20 мг

8. Умови зберігання.
Зберігати при температурі не вище 25°C в оригінальній упаковці. Берегти від дії світла. Не піддавати дії тепла, сонячного світла або вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

9. Інша інформація.
Застереження: Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не є єдиним джерелом харчування. Недотримання рекомендацій щодо способу вживання може призвести до негативних наслідків для здоров'я. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Продукт призначений тільки для перорального застосування. При змішаному та штучному вигодовуванні вживати виключно за призначенням лікаря та під його наглядом - лікар призначає індивідуальну добову порцію Innofer®, виходячи з розрахунку вмісту елементного заліза у дитячих сумішах та потреб дитини. Не застосовувати одночасно з препаратами, дитячими сумішами, продуктами прикорму, що містять елементне залізо.

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів.

Строк придатності : 3 роки. Після першого відкривання зберігати при температурі не вище 25°C в оригінальній упаковці не більше 90 днів. Рекомендуємо відзначити дату першого використання на етикетці.

Форма випуску : суспензія у флаконі з дозатором, 100 мл.
Не містить генетично модифікованих організмів (ГМО).
Не є лікарським засобом.

Єкошик набір для забору калу

(з паперовим кошиком для унітазу) 20 мл, не стерильний
40
грн.
Єкошик™– це зручний та сучасний спосіб збору біоматеріалу - калу. Підходить для всіх видів досліджень. Правильний збір зразку калу є обов'язковою умовою для отримання якісних результатів досліджень.
Комплект:

 • лопатка для збору калу,
 • ємкість для забору калу 20 мл,
 • паперовий кошик для унітазу
 • рукавиці одноразові.

Інструкція: Єкошик набір для забору калу
ЄКОШИК ЄМКІСТЬ ДЛЯ ЗАБОРУ КАЛУ
(з паперовим кошиком для унітазу) 20мл, не стерильна

Єкошик
™– це зручний та сучасний спосіб збору біоматеріалу - калу. Підходить для всіх видів досліджень. Правильний збір зразку калу є обов'язковою умовою для отримання якісних результатів досліджень.

Характеристика:
 1. Тип: одноразовий набір.
 2. Призначення: збір біоматеріалу для медико-біологічних досліджень.
 3. В комплекті: ємкість для збору калу 20 мл, лопатка для збору калу, паперовий кошик для аналізу, рукавиці одноразові.
Інструкція застосування:
 1. Для фіксації паперового кошика: підняти сидіння унітазу, розгорнути паперовий кошик і зафіксувати по краям унітазу за допомогою наліпок.
 2. Здійснити процес дефекації (випорожнення прямої кишки).
 3. Одягти одноразові рукавиці.
 4. З ємкості для збору калу дістати лопатку та набрати необхідну кількість матеріалу для аналізу та помістити в ємкість, закрити кришкою.
 5. Відліпити кошик з аналізом від країв унітазу, змити воду.
 6. Зніміть одноразові рукавиці, вимийте руки.
УВАГА! Паперовий кошик для унітазу має бути недотичним до води при його використанні!
Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці.
Умови зберігання: при кімнатній температурі.
Вміст пакування: ємкість для забору калу 20 мл, лопатка для збору калу, паперовий кошик для унітазу, рукавиці одноразові.

Окуляри для фототерапії Білірубішка

Для дітей від народження
126
грн.
Розмір
 • Спеціальні захисні подушечки для очей блокують світло та ультрафіолетові промені. В цей же час, фіксуючий матеріал окулярів не перешкоджає процесу фототерапії.
 • Завдяки особливій "Y" формі, окуляри мають надійну 3-х точкову фіксацію.
 • Еластичний матеріал забезпечує комфорт дитини та ергономічне розташування окулярів.
 • Окуляри стерильні та не містять латексу, тому вони безпечні для використання.
Детальніше про окуляри Білірубішка
Інструкція: Окуляри для фототерапії Білірубішка
Білірубішка

Інформація щодо застосування
 1. Дістаньте окуляри для фототерапії Білірубішка™ зі стерильної упаковки.
 2. Окуляри мають бути розташовані захисною накладкою до очей дитини.
 3. Розташуйте окуляри так, щоб вони рівномірно та повність покривали очі дитини.
 4. Відрегулюйте окуляри за допомогою еластичної пов'язки з липучкою.
 5. Переконайтесь, що розмір окулярів підібрано оптимально.
 6. Окуляри призначені для одноразового індивідуального використання.
Розмір:
Маленькі - 27 см (cm)/ Середні - 30 см(cm)/ Великі - 35 см (cm)
Умови зберігання: у недоступному для дітей місці.
Стерильно.
Вміст пакування: Окуляри для фототерапії Білірубішка™ (1 шт.)
Слідкуйте за нами в Instagram
В інстаграмі ми публікуємо багато корисної інформації про здоров'я дітей, та мам.
Наші переваги
Кожного дня ми працюємо над тим, щоб щасливих родин ставало більше. Бо здорова дитина - це щаслива родина, спокійна мама - це щаслива родина.
1
Якість
Ми обираємо тільки якісні товари з безпечним складом
2
Швидка доставка
Всі замовлення оформлені до 16:00 відправляються в день замовлення.
3
Сертифікати
Всі товари зареєстровані згідно законодавства України
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Спосіб доставки
Payment method
Наші контакти
+38 097 255 11 22
+38 044 273 57 48
info@ekokids.com.ua
ТОВ «ЕКОКІДС»
Адреса: 03134, м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних 3
Доставка і оплата
ДОСТАВКА, ОПЛАТА, УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Безкоштовна доставка до відділення при замовленні на суму від 600 грн.

Доставка по Україні здійснюється компанією Нова пошта.
Доставка оплачується Покупцем відповідно до тарифів транспортних компаній перевізників при отриманні товару.

При оформленні замовлення до 15:00 товар відправляється в день замовлення. Замовлення оформлені після 15:00 відправляються на наступний робочий день. Замовлення оформлені в суботу та неділю відправляються в найближчий робочий день.

ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ДО ВІДДІЛЕННЯ ТА АДРЕСНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ

Вартість доставки по Києву та Київській області (до 1 кг) від 41 грн.
Вартість доставки в інші міста України (до 1 кг) від 41 грн.
Термін доставки: 1-2 дні

Зверніть увагу:

•при замовленні товару накладеним платежем, транспортна компанія візьме додатково до вартості доставки ще 20 грн. + 2% від суми посилки за перерахування коштів;
• термін зберігання посилки на пошті — 5 робочих днів безкоштовно, по закінченню цього терміну, посилка зберігається на платній основі (згідно з тарифами компанії Нова пошта);
• вартість доставки безпосередньо залежить від ваги посилки;
• при замовленні адресної доставки кур'єрською службою Нової пошти, одержувач додатково оплачує вартість даної доставки (відповідно до тарифів компанії);
• клієнт, який не забрав своє замовлення, що було відправлене накладеним платежем, зобов'язується оплатити вартість доставки в обидві сторони, на вимогу нашої компанії.
ДОСТАВКА НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ

Доставка по Україні не здійснюється на території АР Крим та зони проведення АТО.

Замовлення, що надійшли в неділю обробляються і відправляються в понеділок.
Доставка замовлень оформлених в святкові дні, здійснюється в перший робочий день.

ОПЛАТА ТОВАРУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Способи оплати: безготівковий розрахунок, накладений платіж.

БЕЗГОТІВКОВІЙ РОЗРАХУНОК

Оплата без комісії через платіжну систему Liq Pay карткою Visa або Master Card будь-якого банку (послуга можлива при оформленні замовлення через Корзину), зарахування коштів відбувається на протязі 10 хвилин.

Ми відправляємо замовлення після надходження оплати за замовлення на розрахунковий рахунок.

Переконайтеся, що ваша платіжна карта відкрита для Internet платежів.

Дані, що потрібно заповнити на сторінці оплати для здійснення оплати замовлення є конфіденційними і не передаються третім особам.

ПІСЛЯПЛАТА (НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ)
Спосіб грошових розрахунків, при яких оплата вартості товару здійснюється безпосередньо під час отримання.
Накладений платіж є послугою компанії Нова Пошта. Оплата замовлення здійснюється готівкою при отриманні у відділенні Нової Пошти і становить: вартість посилки + вартість накладеного платежу 2% від суми замовлення + 20 грн + вартість доставки.

Комісію за накладений платіж завжди оплачує покупець.
При накладеному платежі посилка не може бути відкрита та оглянута, оскільки упакування втрачає свою цілісність.

УМОВИ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ

В разі, якщо:
•при перевірці посилки (під час отримання) ви помітили пошкодження товару, повідомте нам про це.
•при отриманні посилки доставлений товар не відповідає замовленню, ми обміняємо його або повернемо оплату.
•проблема виявлена пізніше, надішліть нам лист на електронну адресу info@ekokids.com.ua: опишіть ситуацію, прикладіть фото / відео товару.

Наші товари згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 р. № 172, не підлягають обміну (поверненню).

Якщо причина повернення аргументована, ми допоможемо швидко і легко оформити обмін (повернення).

На жаль, навіть найвідоміші бренди не застраховані від збою на виробництві. Якщо ви виявите недоліки товару, повідомте нас.

У разі виявлення товару неналежної якості наша компанія керуючись положеннями Закону України «Про захист прав споживачів» на ваш вибір здійснює: заміну товару; компенсацію вартості товару.
Договір оферти
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР
(ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ)

Цей Договір, в якому одна сторона Товариство з обмеженою відповідальністю "Екокідс", зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в установленому чинним законодавством порядку та яке є платником податку на загальних підставах (надалі – Продавець), з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла (акцептувала) дану пропозицію (надалі – Покупець), з іншого боку, далі разом — Сторони, а кожний окремо – Сторона, уклали даний Договір публічної оферти (далі — Договір), адресований необмеженому колу осіб, який є офіційною публічною пропозицією Продавця, укласти з будь-яким Покупцем Договір, умови якого відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України є однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При замовленні та оплаті товару Продавця, Покупець приймає умови цього Договору.

Умови даного Договору регулюють взаємовідносини Продавця і Покупця та визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року, Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими наказом Міністерства економіки України № 104 від 19 квітня 2007 року.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст. 633, 641 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин www.ekokids.com.ua.

1.2. У відповідності до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і безперечним прийняттям умов публічного договору, тобто публічної оферти інтернет-магазину є факт натисканням на посилання "Оплатити" та оплати замовлення на умовах цієї угоди.

1.3. Публічна оферта також є прийнятою при реєстрації Покупця на сайті інтернет-магазину.

1.4. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.

2. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

2.1. «Інтернет – магазин» - сайт Продавця www.ekokids.com.ua, створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі – продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром – дистанційним засобом продажу товару.

2.2. «Товар» - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.

2.3. «Персональні дані» – будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, чи до особи, яка визначається.

2.4. «Істотний недолік Товару» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:
а) він взагалі не може бути усунутий;
б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;
в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Інтернет-магазин зобов'язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, в тому числі:
а) добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині по категоріям;
б) самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в інтернет-магазині;
в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;
г) виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах цього договору.

4. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення онлайн в інтернет-магазині.

4.2. Оформлення замовлення в електронному вигляді здійснюється через «Кошик/Замовлення» на Сайті. Покупець, отримавши інформацію про Товар на Сайті на свій розсуд вибирає Товар, натискає на кнопку «Купити». У формі для замовлення «Кошик» Покупець самостійно перевіряє правильність вибору Товару, заповнює інформацію про себе, адресу доставки, дату доставки та спосіб оплати, і оформляє замовлення натискаючи кнопку «Оплатити/Замовити».

5. ВАРТІСТЬ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ ТОВАРУ

5.1. Повна вартість товару вказується (в гривнях) на сторінках інтернет-магазину Продавця.

5.2. Ціни на Товари і послуги можуть змінюватися в залежності від кон'юнктури ринку, що відбивається на цінах в інтернет-магазині.

5.3. Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця, в разі, якщо той вже прийняв умови Продавця та здійснив у встановленому цим договором порядку оплату Товару.

5.4. Ціна товару не включає в себе комісію і додаткові збори банків або платіжних систем. Покупець самостійно і за свій рахунок сплачує такі збори. Розмір комісії або додаткового збору повідомляє відповідний банк або платіжна система.

5.5. Покупець може сплатити за Товар онлайн (в розмірі 100% передоплати за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця) або в момент отримання товару на поштовому відділенні (післяплата) чи в момент отримання замовлення кур'єром. Вибір оплати здійснюється при оформленні Замовлення Товару.

5.6. Продавець має право надавати знижки на Товари. Умови знижок зазначаються Продавцем та можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

6.1. Доставка Товару здійснюється поштовим сервісом, в тому числі сервісами Нова пошта та УкрПошта, шляхом доставки до відділення відповідного поштового сервісу або кур'єром Нової пошти.

6.2. Доставка і повернення товару виконується силами Продавця або транспортної компанії (перевізником) за рахунок Покупця.

6.3. Вартість доставки сплачується Покупцем окремо за тарифами компанії-перевізника відповідного поштового сервісу.

6.4. При замовленні оптових партій, терміни і методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.

6.5. Продавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, оскільки вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).

6.6. Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем Компанії-перевізнику самостійно, при отриманні товару. Точна вартість доставки визначається Компанією-перевізником.

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

7.1. Покупець має право обміняти Товар належної якості на аналогічний у продавця в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням за наступними умовами:
а) товар для обміну Продавцю надано протягом не більше чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі;
б) товар може бути замінений якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить сліди використання і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, плівки, не порушено цілісність пакування як самого товару, так і комплектуючих до нього;
в) товар не містить подряпин, сколів, потертості, повністю справний;
г) збережена повна комплектність проданого товару;
д) товар може бути замінений при пред'явленні Покупцем розрахункового документа, виданого Покупцю разом з проданим Товаром.

7.1.1. Вимоги п.7.1. не поширюються на товари, які у відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

7.2. У разі, якщо Товар не відповідає умовам визначеним пп. а) – д) п. 7.1., Продавець має право відмовити в обміні Товару.

7.3. Транспортні витрати на доставку Товару при обміні за п. 7.1. покладаються на Покупця.

7.4. При обміні товару його гарантійний строк обчислюється заново від дня обміну.

7.5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

8. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

8.1. Покупець зобов'язаний:
а) ознайомитись з інформацією про Товар, яка розміщена на сайті Продавця;
б) самостійно оформити замовлення на сайті;
в) своєчасно оплатити та отримати замовлення у Перевізника на умовах цього договору;
г) при отриманні товару у Перевізника впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинен підписати співробітник перевізника.

8.2. Покупець має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього договору.

8.3. Інтернет - магазин зобов'язаний:
а) дотримувати умов цього договору;
б) передати Покупцю товар у відповідності з обраним зразком, розміщеним в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору;
в) інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача у суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дію чи бездіяльність третіх осіб.

8.4. Інтернет - магазин має право:
а) в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.

9. ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ТОВАРУ ПОКУПЦЕМ

9.1. У разі виявлення та підтвердженні Продавцем істотних недоліків Товару та при волевиявленні Покупця, сплачені грошові кошти підлягають поверненню останньому на вказані ним реквізити протягом 7 (семи) календарних днів, з дня повернення Товару Продавцю.

9.2. У випадках заміни неякісного Товару оплата послуг перевізника здійснюється коштом Продавця.

9.3. У будь-якому випадку повернення Товару повинно відбуватися в оригінальній упаковці, в якій надійшов Товар, із збереженням товарного вигляду і споживчих якостей товару.

9.4. Всі неврегульовані в цьому Договорі оферті питання, пов'язані з порядком, умовами гарантійного ремонту або заміни Товару при виявленні недоліків, регулюються у відповідності до гарантійних зобов'язань, визначених виробником відповідного Товару, а у випадку невстановлення виробником таких гарантійних зобов'язань – у відповідності до чинного законодавства України.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

10.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

10.2. У випадку обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти розумними мірами.

10.3. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом п'яти календарних днів у письмовому вигляді за допомогою засобів електронного зв'язку повідомити іншу Сторону про настання таких обставин.

10.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов'язань за цим Договором триває більше двох місяців, кожна із Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.

10.5. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

11. ІНШІ УМОВИ

11.1. Інтернет – магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір з попередньою публікацією його на сайті www.ekokids.com.ua

11.2. Інтернет – магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

11.3. Інтернет – магазин не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення.

11.4. Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації.

11.5. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет – магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами Договору купівлі – продажу (публічної оферти Інтернет - магазину) і є датою укладення Договору купівлі – продажу між Продавцем і Покупцем.

11.6. Використання ресурсу Інтернет – магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення є для Покупця безоплатним.

11.7. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інтернет - магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях функціонування Інтернет – магазину (відправлення повідомлення Покупцеві про виконання замовлення, надсилання рекламних повідомлень і т.д.).

11.8. Власним акцептування Договору або реєстрацією на сайті www.ekokids.com.ua (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних у зареєстрованій базі Продавця «Контрагенти» з наступною метою: дані, що стають відомі Продавцю використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність магазину. Для цілей, передбачених цим пунктом, Продавець має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

11.9. Покупець дає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: розміщувати персональні дані в бази даних Покупця (без додаткового повідомлення Учасника про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Продавець бере на себе зобов'язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).
ТОВ
11.10. У випадку небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши його на електронну адресу: info@ekokids.com.ua
12. ТЕРМІН ДІЇ ЦЬОГО ДОГОВОРУ

12.1. Цей Договір набирає чинності з дня оформлення замовлення або реєстрації в інтернет-магазині www.ekokids.com.ua і діє до виконання всіх умов Договору.


13. РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ
ТОВ "Екокідс"
Адреса: 03134, м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних 3
Банківські реквізити:
ЄДРПОУ 35635955
ІПН 356359526572
IBAN: UA813510050000026004159556400
В АТ «УкрСиббанк», м. Київ
МФО 351005
Тел.(044)273-57-48
Св. Платника ПДВ № 100091768

Політика конфіденційності
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Справжня Політика конфіденційності персональних даних (далі - Політика конфіденційності) є невід'ємною частиною Договору оферти, розміщеного на сайті Інтернет-магазину www.ekokids.com.ua, та доступного в мережі Інтернет за адресою: www.ekokids.com.ua. Ця Політика конфіденційності застосовується до персональних даних клієнтів Інтернет-магазину www.ekokids.com.ua
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екокідс"., вважає своїм обов'язком захищати конфіденційність особистої інформації своїх клієнтів (далі - Користувач), які відвідують інтернет-сайт www.ekokids.com.ua (далі - Сайт), та користуються його послугами. Відвідуючи Сайт, реєструючись на Сайті як Користувач, відправляючи заявки і запити на підбір товарів і купуючи товар, Користувач повністю погоджуєтесь з цією Політикою конфіденційності.

Справжня Політика конфіденційності діє стосовно всієї інформації, яку Інтернет-магазин може отримати про Користувача під час використання сервісу Інтернет-магазину, розташованого в домені www.ekokids.com.ua.

ТОВ "Екокідс". є «володільцем персональних даних» в розумінні Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297- VI.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1 У цій Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

1.1.1. «Адміністрація сайту Інтернет-магазину (далі - Адміністрація сайту)» - уповноважені співробітники на управління сайтом, що діють від імені ТОВ "Екокідс"., які організовують і (або) здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.

1.1.2. «Персональні дані» - будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, чи до особи, яка визначається.

1.1.3. «Обробка персональних даних» - будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» - обов'язкова для дотримання, оператором або іншими особами, що отримали доступ до персональних даних, вимога не допускати їх поширення без згоди суб'єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.

1.1.5. «Користувач сайту Інтернет-магазину (далі Користувач)» - особа, яка має доступ до Сайту, за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт інтернет-магазину.

1.1.6. «Cookies» - невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером і зберігається на комп'ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожен раз пересилає веб-серверу в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку відповідного сайту.

1.1.7. «IP-адреса» - унікальна адреса мережевого рівня, побудована за протоколом IP.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Використання Користувачем сайту Інтернет-магазину означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

2.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту Інтернет-магазину.

2.3. Справжня Політика конфіденційності застосовується лише до сайту Інтернет-магазину browssoap.com.ua. Інтернет-магазин не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланню, доступному на сайті Інтернет-магазину.

2.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту Інтернет-магазину.

3. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

3.1. Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту Інтернет-магазину щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати Адміністрації сайту при реєстрації на сайті Інтернет-магазину або при оформленні замовлення для придбання Товару.

3.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на Сайті Інтернет-магазину browssoap.com.ua в розділі замовлення і включають в себе наступну інформацію:

3.2.1. прізвище, ім'я, по батькові Користувача;

3.2.2. контактний телефон Користувача;

3.2.3. адреса електронної пошти (e-mail);

3.2.4. адреса доставки Товару;

3.2.5. місце проживання Користувача.

3.3. Інтернет-магазин захищає Дані, які автоматично передаються в процесі перегляду рекламних блоків і при відвідуванні сторінок, на яких встановлено статистичний скрипт системи ( "піксель"):
 • IP адреса;
 • інформація з cookies;
 • інформація про браузер (чи іншої програми, яка здійснює доступ до показу реклами);
 • час доступу;
 • адреса сторінки, на якій розташований рекламний блок;
 • реферер (адреса попередньої сторінки).
3.3.1. Відключення cookies може спричинити неможливість доступу до частин сайту Інтернет-магазину, що вимагають авторизації.

3.3.2. Інтернет-магазин здійснює збір статистики про IP-адреси своїх відвідувачів. Дана інформація використовується з метою виявлення і вирішення технічних проблем, для контролю законності проведених фінансових платежів.

3.4. Будь-яка інша персональна інформація, що не зазначена вище (історія покупок, використовувані браузери і операційні системи і т.д.) підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдженню, за винятком випадків, передбачених в п.п. 5.2. і 5.3. цієї Політики конфіденційності.

4. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

4.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту Інтернет-магазину може використовувати в цілях:

4.1.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті Інтернет-магазину, для оформлення замовлення і (або) укладення Договору купівлі-продажу товару дистанційним способом з browssoap.com.ua.

4.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту Інтернет-магазину.

4.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту Інтернет-магазину, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.

4.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.

4.1.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

4.1.6. Створення облікового запису для здійснення покупок, якщо Користувач дав згоду на створення облікового запису.

4.1.7. Повідомлення Користувача Сайту Інтернет-магазину про стан Замовлення.

4.1.8. Обробки і отримання платежів, підтвердження податку або податкових пільг, заперечення платежу, визначення права на отримання кредитної лінії Користувачем.

4.1.9. Надання Користувачеві ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем пов'язаних з використанням Сайту інтернет-магазину.

4.1.10. Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені Інтернет-магазину або від імені партнерів Інтернет-магазину.

4.1.11. Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.

4.1.12. Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіси партнерів Інтернет-магазину з метою отримання продуктів, оновлень і послуг.

5. СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

5.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

5.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціями поштового зв'язку, операторам електронного зв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Сайті Інтернет-магазину browssoap.com.ua, включаючи доставку Товару.

5.3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством України.

5.4. При втраті або розголошенні персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

5.5. Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5.6. Адміністрація сайту спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збитків або інших негативних наслідків, викликаних втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

6. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

6.1. Користувач зобов'язаний:

6.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом Інтернет-магазину.

6.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни даної інформації.

6.2. Адміністрація сайту зобов'язана:

6.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 4 цієї Політики конфіденційності.

6.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п.п. 5.2. і 5.3. цієї Політики Конфіденційності.

6.2.3. Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

6.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу з захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. Адміністрація сайту, яка не виконала свої зобов'язання, несе відповідальність за збитки, понесені Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України, за винятком випадків, передбачених п.п. 5.2., 5.3. і 7.2. цієї Політики Конфіденційності.

7.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальність, якщо дана конфіденційна інформація:

7.2.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.

7.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.

7.2.3. Була розголошена за згодою Користувача.

8. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

8.1. Перш ніж звернутись до суду з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору).

8.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

8.3. У разі недосягнення згоди спір буде переданий на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України.

8.4. До даної Політики конфіденційності та відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

9. ДОДАТКОВІ УМОВИ

9.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності без згоди Користувача.

9.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті Інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

9.3. Всі пропозиції або питання по даній Політиці конфіденційності слід повідомляти на електронну адресу: info@ekokids.com.ua

9.4. Діюча Політика конфіденційності розміщена на сторінці Інтернет-магазину за адресою www.ekokids.com.ua.