Публікації

Вплив харчування на грудне вигодовування

Як харчування мами впливає на грудне годування⬇️

Матусі, чи знаєте ви, що грудне молоко утворюється з крові та лімфи? 🩸Кров переносить по організму кисень, всі корисні речовини, мінерали та вітаміни. Тож ті мікроелементи, що отримує мама з харчування потрапляють у кров, а отже і в грудне молоко.

Молоко у кожної жінки різне по складу, адже воно пристосовується до потреб конкретно вашого малюка. Цей склад - стабільний завжди, з достатньою кількістю поживних речовин і вітамінів, які малюк потребує на різних етапах розвитку. 👶🏼>👦🏼Молоко міститиме стільки ж необхідного, навіть якщо мама харчується погано.❓Виникає питання: як склад молока може залишатись незмінним, якщо мама погано харчується, адже в кров з їжі не потрапляє достатньо мікроелементів? ⠀

❗️Відповідь проста – організм забирає всі необхідні речовини, вітаміни, мінерали з організму жінки, поки не отримає відповідний склад. І якщо мама харчується погано - це буде поступово виснажувати її.Зміна звичного життя, фізична втома, недоспані ночі неповноцінне харчування - викликають стрес. Від цього підвищується кортизол, що пригнічує лактацю.В такий період важливо наповнити організм енергією та силою. Це допоможе легше переносити навантаження, зменшити втомлюваність та покращити психологічний стан та грудне годування.МОМ SOS - напій, що не тільки додатково стимулює пролактин для збільшення лактації. Напій містить:

⭕️ до 40 % від денної потреби натуральних вітамінів, мінералів (що на відміну від синтетичних легко і краще засвоюється)

⭕️ білки та вуглеводи.

Прийом напою наповнює маму силами, заспокоює та стимулює лактацію.

Сповнена енергією, спокійна мама - це запорука успішної лактації.
Покращення лактації