Публікації

Симптоми дефіциту вітаміну D у дітей.


Симптоми дефіциту вітаміну D у дітей. 👶🏼

Ми звикли, що для дефіциту вітаміну D характерні симптоми рахіту та проблем з кістками. Але дефіцитний стан сонячного вітаміну можна відстежити і по іншим симптомам:

⛅️Малюк часто хворіє, особливо застудою чи грипом. Для дітей у дошкільному віці характерна підвищена частота хвороб. Проте, якщо малюк хворіє значно частіше однолітків чи у порівняні з попереднім часом - можливо у нього дифіцит вітаміну D. Адже, одна з головних ролей сонячного вітаміну - підтримка іммуної системи та боротьба з вірусами.
⛅️Малюк швидко втомлюється, відчуває слабкість, в нього поганий настрій, дратівливість чи підвищена збуджуваність, поганий сон. Якщо ці симптоми не спровоковані явними причинами чи спостерігаються протягом довго часу - це може свідчити про дефіцит біологічно активних речовин, в тому числі вітаміну D.
⛅️Повільний ріст та надмірне випадіння волосся. Звісно, густота волосся та його структура залежить від генетики, але якщо волосся росте повільно чи випадає - причиною цьому може бути недостатній рівень вітаміну D.
⛅️Більшість проблем, що пов‘язані зі скелетом та м‘язами: повільний ріст, ламкість кісток, болі та слабість у м‘язах, ходіння на «пальчиках» -
⛅️Пізнє прорізування зубів.
⛅️Надмірна пітливість у сні чи під час годування.

Якщо вам знайомі такі симптоми, рекомендуємо звернутись до лікаря та отримати консультацію щодо підняття рівня вітаміну D3.

Додатково прийнятий вітамін D - чудово справляється з дефіцитним станом.
Будьте уважні! Обирайте перевірені та безпечні вітаміни. Такі, як
☀️D-Vitum - олійний розчин вітаміну D3 для дітей від народження з безпечним складом та зручним дозатором.
Вітамін Д для дітей від народження