Публікації

7 перевірених способів допомогти при коліках


7 перевірених способів допомоги при коліках у малюка.


🔸Перед годуванням - покладіть малюка на животик на пару хвилин. Вправи на гімнастичному м’ячі чи фітболі допоможуть укріпити м‘язи животика та допоможуть стінкам кишечника навчитися більш ритмічніше просувати їжу.
🔸Якщо малюк на грудному годуванні - слідкуйте за правильністю прикладання до грудей. Малюк має захвачувати ареолу, не тільки сосок. Ареола має заповнювати майже весь ротик дитини, так малюк не буде заковтувати повітря. При штучному годуванні-можна придбати спеціальну насадку на пляшечку, або слідкувати за звичайною щоб уникнути потрапляння повітря до ротика.
🔸Після годування потримайте малюка «стовпчиком». Під час годування малюк може проковтнути повітря-його надлишок може спричинити дискомфорт в животику. Тримаючи малюка вертикально, погоджуючи по спинці - можна допомогти йому відригнути повітря.
🔸Якщо коліки у малюка викликані надлишковим газоутворенням і він на грудному годуванні - спробуйте відслідкувати чи не спичиняють деякі продукти харчування здуття у мами. Якщо так - спробуйте по черзі вияснити які саме. Можливо ціж продукти викликають здуття і у малюка. 🔸Тепло від батьків чи пелюшки.
Під час коліків покладіть малюка оголеним животиком собі на голий живіт - тепло від тіла знімає спазм, заспокоює малюка. Так само можна покласти теплу пелюшку, нагріту попередньо праскою( ❗️будьте обережні та перевірте чи пелюшка не надто гаряча!❗️)
🔸 Зверніть увагу, щоб малюку не було спекотно і щоб він не переїдав. Це одна з найчастіших причин коліків.
🔸Безпечна газовідвідна трубочка. При коліках, що викликані надмірним газоутворенням, чудово допомагає безпечна газовідвідна трубочка - така як Windi #windi_ekokids. Попередньо зробіть малюку масаж животика, круговими рухами за годинниковою стрілкою. ❗️Обов‘язко звертайте увагу на характеристики трубочки. Вона обов‘язково повинна мати обмежувач вводу та оптимальні розміри ввідної частини (2,5 см максимум)
Допомога при коліках та здутті живота