Публікації

7 перевірених способів допомогти при коліках


7 перевірених способів допомоги при коліках у малюка.


🔸Перед годуванням - покладіть малюка на животик на пару хвилин. Вправи на гімнастичному м’ячі чи фітболі допоможуть укріпити м‘язи животика та допоможуть стінкам кишечника навчитися більш ритмічніше просувати їжу.
🔸Якщо малюк на грудному годуванні - слідкуйте за правильністю прикладання до грудей. Малюк має захвачувати ареолу, не тільки сосок. Ареола має заповнювати майже весь ротик дитини, так малюк не буде заковтувати повітря. При штучному годуванні можна придбати спеціальну насадку на пляшечку або слідкувати за звичайною, щоб уникнути потрапляння повітря до ротика.
🔸Після годування потримайте малюка «стовпчиком». Під час годування малюк може проковтнути повітря - його надлишок може спричинити дискомфорт в животику. Тримаючи малюка вертикально, погоджуючи по спинці - можна допомогти йому відригнути повітря.
🔸Якщо коліки у малюка викликані надлишковим газоутворенням і він на грудному годуванні - спробуйте відслідкувати чи не спричиняють деякі продукти харчування здуття у мами. Якщо так - спробуйте по черзі вияснити які саме. Можливо ці ж продукти викликають здуття і у малюка.
🔸Тепло від батьків чи пелюшки.
Під час коліків покладіть малюка оголеним животиком собі на голий живіт - тепло від тіла знімає спазм, заспокоює малюка. Так само можна покласти теплу пелюшку, нагріту попередньо праскою( ❗️будьте обережні та перевірте чи пелюшка не надто гаряча!❗️)
🔸 Зверніть увагу, щоб малюку не було спекотно і щоб він не переїдав. Це одна з найчастіших причин коліків.
🔸Безпечна газовідвідна трубочка. При коліках, що викликані надмірним газоутворенням, чудово допомагає безпечна газовідвідна трубочка - така як Windi #windi_ekokids. Попередньо зробіть малюку масаж животика, круговими рухами за годинниковою стрілкою. ❗️Обов‘язко звертайте увагу на характеристики трубочки. Вона обов‘язково повинна мати обмежувач вводу та оптимальні розміри ввідної частини (2,5 см максимум)
Допомога при коліках та здутті живота