Публікації

Водний чи масляний розчин вітаміну Д?

☀️Вітамін D3: Масляний чи Водний?

Природою влаштовано так, що всі вітаміни поділяються на ті, що розчиняються у воді та жиророзчині. Вітамін D відноситься до другої групи - для розщеплення його сполук потрібен жир!
👩🏼‍⚕️Саме тому, органічною формою прийому вітаміну D3 є масляний розчин. Дотримання доз, призначених лікарем, не викликає жодних проблем.

❗️Водний розчин вітаміну D3 доцільно приймати лише малюкам з проблемами травлення та засвоєння жирів. Це індивідуальні випадки, які розглядає лікар! Найчастіше, виготовлення водних розчинів потребує додавання до їх складу бензинового спирту, консервантів та цукру.❌Ці складники можуть викликати алергічні реакції.😔

☀️D-Vitum спрей - масляний розчин вітаміну D3.

✅Зручний дозатор - завдяки ньому, вітамін крапається прямо в ротик дитині. Це зручно і для новонароджених, яким тяжко дати вітамін з ложечки і для старших діток - адже це швидко, легко і цікаво😊
✅Безпечний склад - лише олія, містить МСТ з кокосової олії ( насичені жирні кислоти); без барвників, спирту, підсолоджувачів та консервантів!
✅Чітке дозування - зручна форма з дозатором дасть можливість чітко знати потрібну дозу!
В D-Vitum - 1 крапля = 500 МО вітаміну D3
✅Нейтральний смак та запах - що не викличе у дитини неприємних відчуттів. Саме тому, кожен прийом вітаміну буде в задоволення!
✅В пляшечці - 168 доз з терміном придатності 2 місяці після відкриття. Вітаміну достатньо як для профілактичного прийому, так і для лікувальних доз - тому він економний!
Вітамін Д для дітей від народження