Глюкотест
тест толерантності до глюкози у вагітних
Має приємний смак апельсину
Готовий до застосування одразу після відкриття
Пляшка містить 75 г глюкози
190 грн.
Не є лікарським засобом
ПРО ГЛЮКОТЕСТ
Глюкотест – це готовий розчин глюкози зі смаком апельсину для проведення тесту толерантності до глюкози у вагітних. Він має приємний смак і готовий до застосування одразу після відкриття.
НАДІЙНЕ ТА БЕЗПЕЧНЕ РІШЕННЯ
ПРО ПРОБЛЕМУ ЯКУ ВИРІШУЄ ГЛЮКОТЕСТ
Глюкотест це вже готовий розчин з приємним смаком, вам більше не потрібно готувати розчин з порошку у приміщенні лабораторії, просто візьміть з собою Глюкотест.

Пероральний тест на толерантність до глюкози (ПТТГ) - це метод дослідження, що дозволяє виявляти приховані порушення вуглеводного обміну і діагностувати як переддіабетичний стан, так і цукровий діабет на ранніх термінах його появи.
У вагітних аналіз обов'язково виконується в період 24–28 тижнів вагітності, дослідження проводиться з метою виключення гестаційного діабету (діабету вагітних).
  • Глюкотест – це готовий розчин глюкози зі смаком апельсину для проведення тесту толерантності до глюкози у вагітних.
  • Має приємний смак
  • Готовий до застосування одразу після відкриття
  • Пляшка містить 75 г глюкози
Готовий розчин
Апельсиновий
Глюкоза
Об'єм
Готовий до застосування одразу після відкриття
Об'єм 300 мл
Містить 75 г глюкози
Має приємний смак
Інші ТОВАРИ
ВІДКРИЙ
ВИПИЙ
Відкрий пляшку Глюкотест.
Випий розчин протягом 20-30 хв.
Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей Глюкотест ТМ (зі смаком апельсину).

Склад, 300 ml (мл), пляшка: вода, моногідрат глюкози, регулятор кислоти (лимонна кислота), барвник (бета-каротин), консерванти (сорбат калію та бензоат натрію), натуральний компонент апельсину.

Рекомендації до споживання:

- з метою проведення тесту на толерантність до глюкози, коли вміст глюкози в крові не дає можливості встановити діагноз порушення толерантності до глюкози або цукрового діабету;

- в станах гіпоглікемії у осіб з розпізнаним діабетом, наприклад після передозування інсуліном;

- при недоборі вуглеводів чи виснаженні, наприклад після довготривалого фізичного навантаження.

Продукт призначений для дорослих осіб та дітей після досягнення 3 років.

Перед застосуванням потребує консультації та призначення лікаря.

Споживається під наглядом лікаря.

Перед використанням, для того, щоб отримати однорідну суспензію, необхідно ретельно струшувати флакон протягом не менше ніж 30 сек.

Спосіб вживання:

- з метою проведення тесту на толерантність до глюкози, коли вміст глюкози в крові не дає можливості встановити діагноз порушення толерантності до глюкози або цукрового діабету:

для дорослих, вагітних жінок та дітей після досягнення 3 років: доза глюкози, що приймається під час тесту складає 1,75 g/kg (г/кг) маси тіла, максимальна доза становить 75 g (г), тобто повністю вміст пляшки Глюкотест™. Тест необхідно виконати без попереднього обмеження споживання вуглеводів (більше 150 g (г) вуглеводів на добу) і звичайної фізичної активності, зранку, натщесерце та у відпочилому стані. Тесту має передувати нічне голодування протягом 8-14 годин (можна пити воду). Останній вечірній прийом їжі повинен містити 30-50 g (г) вуглеводів. За 10-15 годин перед проведенням тесту не вживати алкоголь. Вночі перед тестом і до його закінчення не палити. Двогодинний період між випитим розчином та отриманням зразка крові, особа, яку досліджують, повинна провести на місці виконання тесту, у стані спокою;

для дорослих та дітей з масою тіла 43 kg (кг): після здачі аналізу на показник глюкози в венозній крові натщесерце необхідно випити повністю вміст пляшки, тобто 75 g (г) глюкози протягом 3-5 хв. Наступний аналіз на показник глюкози у венозній крові виконується через 120 хвилин;

для дітей масою < 43 kg (кг): дозування глюкози визначається лікарем з урахуванням актуальної маси тіла дитини. На підставі призначеного дозування глюкози та її вмісту в розчині (100 ml (мл) = 25 g (г) глюкози) – вираховується об'єм розчину, який необхідно випити. Тест виконати аналогічно, як у випадку для осіб з масою тіла ≥ 43 kg (кг).

- в стані гіпоглікемії, нестачі вуглеводів або виснаження:

в разі необхідності, час від часу можна приймати від 3 до 6 ложок розчину, що відповідає 10-20 g (г) глюкози.

Термін вживання: узгоджувати з лікарем.

Застереження: Недотримання рекомендацій щодо способу вживання може призвести до негативних наслідків для здоров'я. Продукт призначений тільки для перорального застосування. Вагітні та жінки, що годують, особи з діабетом можуть приймати даний продукт після лікарської консультації. Одноразове вживання великої кількості глюкози може спричинити нудоту та блювоту. Продукт не можна застосовувати після завершення терміну придатності вказаного на етикетці. Не застосовувати, якщо існує підозра, що упаковка була раніше відкрита або пошкоджена. Має сечогінні властивості.Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, синдром мальабсорбції глюкози-галактози.

Умови зберігання: зберігати при температурі не вище 25°C в оригінальній упаковці. Берегти від дії світла. Не піддавати дії тепла, сонячного світла або вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Строк придатності: 2 роки. Після першого відкривання зберігати при температурі не вище 25°C чи у холодильнику в оригінальній упаковці не більше 30 днів. Рекомендуємо відзначити дату першого використання на етикетці.

Вжити до: див. маркування.

Номер партії: див. маркування.

Форма випуску: розчин для перорального застосування, 300 ml (мл).

Не містить генетично модифікованих організмів (ГМО).

Не містить глютен.

Не є лікарським засобом.

Виробник: Мастерз Сп. з о.о., Висоготово вул. Скужевска 30, 62-081 Пшежмієрово, Польща (MASTERS Sp. z o.o., Wysogotowo ul. Skórzewska 30, 62-081 Przeźmierowo, Polska).

Заявник/Імпортер/Представник в Україні: ТОВ «Екокідс», 03148 Київ, Україна, вул. Сім'ї Сосніних 3, тел./факс: 044 273 57 48.

Протокол випробувань №565/1 від 22.05.2020
Лілія Навроцька
Юлія Фонаскова
Дарья
26.11.2020
26.11.2020
26.11.2020
Замовляю для підтримки ГВ вже 6 місяців,мені підходить,смачний напій.
Прекрасний чай! Ми підгодовували сумішшю сина з 3-го дня в роддомі. Молока не вистачало дуже довго. Я не можу бити себе в груди і однозначно сказати, що саме цей чай допоміг, але я його п'ю вже півтора місяці і ми весь цей час на чистому гв! Сину 3,5 місяці. Купувала вже 6 пачку, добре, що акція. Страшно переставати пити)))
У будь-якому випадку, спробувати чай варто.
А ще у виробника є прикольний контейнер у вигляді груді)
Попробовала данный продукт. В роддоме и по приезду домой докармливали смесью, так как кормить начала только на 5 сутки. После приёма чая, молочка стало больше. Пила не курсом, а как вспоминала))) сейчас выпиваю стакан когда понимаю что устала и молока может быть маловато. Очень довольна данным продуктом и рекомендую пробовать девочкам у которых проблемы в налаживание гв. Хорошего дня!)
    ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ
    Підпишись на розсилку, щоб отримувати найсвіжіші новини про продукти компанії