ГАЗОВІДВІДНА ТРУБОЧКА
WINDI
Безпечна, адже має оптимальні для немовлят розміри ввідної частини та обмежувач
Розроблена для дітей від народження
Заокруглений кінець – це безпечно і зручно при введенні
Має поперечні насічки, завдяки яким трубочку комфортно й легко тримати в руках
Виготовлений з термопластичного еластомеру, завдяки чому дуже еластичний
385 грн.
ПРО WINDI

Windi - це газовідвідна трубочка, що використовується у поєднанні з масажем живота для подолання кольок та здуття живота у дітей від народження.
З ЯКОГО ВІКУ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ
Газовідвідні трубочки Windi застосовуються для дітей від народження. Процедура застосування безпечна, швидка і ефективна.
ПРО КОНСТРУКЦІЮ WINDI
НАДІЙНЕ ТА БЕЗПЕЧНЕ РІШЕННЯ
Windi застосовується до 3 разів на добу і дає змогу швидко, ефективно та безпечно подолати здуття живота у дітей. Завдяки застосуванню Windi значно скоротиться необхідність застосування лікарських засобів.
Windi виготовлений з еластичного, м'якого матеріалу. Форма і розмір трубочки спеціально розроблені для дітей від народження. Ввідна частина трубочки має обмежувач і не дасть ввести її більше ніж потрібно.
ПРО ПРОБЛЕМУ ЯКУ ВИРІШУЄ WINDI
Кольки і здуття живота часта проблема, з якою стикаються майже всі діти до першого року життя. Причин утворення кольок і здуття живота є декілька: це особливості харчування, дотримання температурного режиму у приміщенні де перебуває дитина, а також індивідуальні фізіологічні особливості.
З ГАЗОВІДВІДНОЮ ТРУБОЧКОЮ WINDI
Ви швидко та безпечно подолаєте кольки та здуття живота у вашої дитини. Та значно мінімізуєте необхідність застосування лікарських засобів.
Оптимальні розміри
Для дітей з народження
Еластична
Зручна
Безпечний, адже має оптимальні для немовлят розміри ввідної частини та обмежувач
Має поперечні насічки, завдяки яким трубочку комфортно й легко тримати в руках
Виготовлений з термопластичного еластомеру, завдяки чому дуже еластичний
Розроблений для дітей від народження
Інші ТОВАРИ
МАСАЖ
ЗМАСТИТИ
МАЛЮК
WINDI
СПОКІЙ І СОН
Зробіть масаж животика м'якими рухами зверху вниз
Змастіть кінчик трубки дитячою олією
Підійміть ніжки малюка і будьте готові до "вибуху"
Обережно введіть Windi. Ви почуєте як вийдуть газики.
Ваш спокій відновлено. Насолоджуйтесь сном.
Інформація щодо застосування ректального катетера для немовлят Windi®
Як користуватися ректальним катетером для немовлят Windi®
Перед застосуванням ректальний катетер для немовлят Windi® слід обробити спиртом або помістити в киплячу воду на 15-20 секунд, після чого охолодити до кімнатної температури. Зберігати у недоступному для дітей місці.
М'якими рухами зробіть дитині масаж від верху животика до низу, таким чином гази будуть переміщуватися до низу.
Завжди використовуйте дитячу олію для змащення газовідвідної трубки. Підніміть ноги дитини вертикально і акуратно введіть трубку в пряму кишку. Ви почуєте звук виходу газів. Це триватиме всього декілька секунд і ви отримаєте бажаний ефект. Якщо ні, то повторіть процедуру разом з масажем. Іноді доведеться повторювати процедуру декілька разів, перш ніж ректальний катетер для немовлят Windi® спрацює. Лише в такому разі можливе повторне використання.
Не рекомендується повторно використовувати ректальний катетер для немовлят Windi® - це може спричинити виникнення інфекцій.
В жодному разі не залишайте газовідвідну трубку в прямій кишці дитини після процедури. Процедуру лікування з допомогою ректального катетеру для немовлят Windi® не повторюйте більше ніж 3 рази на день.
Термін придатності
4 роки
Умови зберігання
При кімнатній температурі у недоступному для дітей місці.
Лілія Навроцька
Юлія Фонаскова
Дарья
26.11.2020
26.11.2020
26.11.2020
Замовляю для підтримки ГВ вже 6 місяців,мені підходить,смачний напій.
Прекрасний чай! Ми підгодовували сумішшю сина з 3-го дня в роддомі. Молока не вистачало дуже довго. Я не можу бити себе в груди і однозначно сказати, що саме цей чай допоміг, але я його п'ю вже півтора місяці і ми весь цей час на чистому гв! Сину 3,5 місяці. Купувала вже 6 пачку, добре, що акція. Страшно переставати пити)))
У будь-якому випадку, спробувати чай варто.
А ще у виробника є прикольний контейнер у вигляді груді)
Попробовала данный продукт. В роддоме и по приезду домой докармливали смесью, так как кормить начала только на 5 сутки. После приёма чая, молочка стало больше. Пила не курсом, а как вспоминала))) сейчас выпиваю стакан когда понимаю что устала и молока может быть маловато. Очень довольна данным продуктом и рекомендую пробовать девочкам у которых проблемы в налаживание гв. Хорошего дня!)
    ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ
    Підпишись на розсилку, щоб отримувати найсвіжіші новини про продукти компанії