Innofer (Іннофер)
елементне залізо
Суспензія для дітей від народження та передчасно народжених, дітей старшого віку та дорослих.
Має високий вміст заліза – 98%.
Залізо в Іннофер має високу біодоступність (засвоюється до 69%).
В складі лише елементне залізо, олія МСТ і натуральний компонент лимону.
Не є лікарським засобом
Тимчасово немає в наявності
ПРО ІННОФЕР
Іннофер – це пероральна суспензія, що містить елементне залізо, і застосовується за наявності дефіциту заліза і залізодефіцитної анемії.
НАДІЙНЕ ТА БЕЗПЕЧНЕ РІШЕННЯ
ПРО ПРОБЛЕМУ ЯКУ ВИРІШУЄ ІННОФЕР
Іннофер застосовується як додаткове джерело заліза і сприяє попередженню виникнення дефіциту заліза і залізодефіцитної анемії.
 • Має високий вміст заліза – 98%
 • Залізо в Іннофер має високу біодоступність (засвоюється до 69%)
 • В складі лише елементне залізо, олія МСТ і натуральний компонент лимону.
Іннофер має безпечний склад: олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга) – 93,2 г, елементне залізо – 2 г, натуральний компонент лимону – 0,6 г.
 • Для дітей від народження, а також передчасно народжених.
 • Для дітей старшого віку
 • Дорослих
 • Вагітних жінок
Елементне залізо
Елементне залізо є основним компонентом продукту Innofer®:

 • має дуже високий вміст заліза, що перевищує 98%
 • має дуже високу біодоступність 69%
 • має низьку молекулярну масу, що дозволяє застосовувати мінімальні та ефективні дози
 • є в 30-150 разів безпечніше в порівнянні з розчином солі заліза
 • краще переноситься, ніж солі заліза (не викликає біль в животі, пронос, запор)
 • перетворюється на іонну форму в шлунково-кишковому тракті під впливом шлункового соку, не забарвлює зуби та не залишає металевого присмаку у роті
 • характеризується розміром частинок (7-10 мкг), що забезпечують повне засвоєння, в поєднанні з оптимальним часом поглинання (приблизно 45 хвилин), знижує ризик виникнення шкідливого надлишку іонів, які є середовищем для розвитку патогенних мікроорганізмів шлунково-кишкового тракту
 • має сертифікат безпеки GRAS (Generally Recognised As Safe)
Високий вміст заліза
Добре засвоюється
Для дітей від народження
Не фарбує
98% елементного заліза в складі
Не фарбує зуби
Для дітей від народження, дорослих та вагітних
Біодоступність до 69%
Інші ТОВАРИ
СТРУСИТИ
ПІДГОТУВАТИ ДОЗАТОР
НАБРАТИ ДОЗУ
ПРИЙНЯТИ
ЧИЩЕННЯ
Ретельно струшувати флакон протягом не менше ніж 30 сек
Дозатор обробити окропом
Втягнути суспензію до потрібної відмітки
Ввести безпосередньо в ротову порожнину одразу після приготування
Промийте дозатор теплою провареною водою
Innofer® Суспензія 100 мл для перорального застосування
Дієтична добавка

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело елементного заліза. Сприяє попередженню виникнення дефіциту заліза і залізодефіцитної анемії.

Перед застосуванням потребує консультації та призначення лікаря.

Продукт призначений для перорального застосування під наглядом лікаря.

1.
Що таке Innofer® і як його використовувати.
Innofer® - це пероральна суспензія, що містить елементне залізо, і застосовується за наявності дефіциту заліза і залізодефіцитної анемії.

2. Елементне залізо - оптимальне джерело заліза.
Елементне залізо є основним компонентом продукту Innofer®:
 1. Має дуже високий вміст заліза, що перевищує 98%
 2. Має дуже високу біодоступність 69%
 3. Має низьку молекулярну масу, що дозволяє застосовувати мінімальні та ефективні дози
 4. Є в 30-150 разів безпечніше в порівнянні з розчином солі заліза
 5. Краще переноситься, ніж солі заліза (не викликає біль в животі, пронос, запор)
 6. Перетворюється на іонну форму в шлунково-кишковому тракті під впливом шлункового соку, не забарвлює зуби та не залишає металевого присмаку у роті
 7. Характеризується розміром частинок (7-10 мкг), що забезпечують повне засвоєння, в поєднанні з оптимальним часом поглинання (приблизно 45 хвилин), знижує ризик виникнення шкідливого надлишку іонів, які є середовищем для розвитку патогенних мікроорганізмів шлунково-кишкового тракту
 8. Має сертифікат безпеки GRAS (Generally Recognised As Safe)
3. Точне, легке дозування і введення рекомендованих доз заліза.
Innofer® - це точне і легке дозування відповідної дози заліза. Упаковка вміщує дозатор з точними поділками, який дозволяє виміряти відповідну дозу.
Відповідність поділок/кількість суспензії та дози заліза:
0,1 мл = 2 мг заліза
0,2 мл = 4 мг заліза
1 мл = 20 мг заліза
5 мл = 100 мг заліза

4.
Важлива інформація про продукт Innofer®:
 1. Призначений для новонароджених (також для передчасно народжених і з низькою масою тіла), немовлят і дітей, а також для дорослих, у тому числі вагітним жінкам
 2. Призначений для застосування під наглядом лікаря
 3. Не містить білків коров'ячого молока, лактозу і глютен, може застосовуватись тими, хто не переносить ці компоненти
 4. Не містить консервантів, ароматизаторів, барвників і підсолоджувачів
 5. Не забарвлює зуби
 6. Не слід використовувати в разі підвищеної чутливості до будь-якого компонента продукту
 7. Не є єдиним джерелом харчування
 8. Не призначений для парентерального введення
 9. Може становити небезпеку для здоров'я осіб, у яких не було ніяких медичних показань для введення
5. Рекомендована доза для споживання.
Дозування і тривалість застосування залежать від ступеня дефіциту заліза і повинні призначатись лікарем та застосовуватись під його наглядом.

Спосіб вживання для дорослих та жінок після 8 тижня вагітності:
- 30 мг заліза (1,5 мл Innofer®) один раз на добу для запобігання виникнення дефіциту заліза;
- 60-120 мг заліза (3-6 мл Innofer®) на добу поділити на 2-3 дози при дефіциті заліза та загрозі залізодефіцитної анемії.

Спосіб вживання для дітей під наглядом лікаря:

- 1-2 мг заліза (0,05-0,1 мл Innofer®) на кг маси тіла на добу для дітей від народження, передчасно народжених та дітям, що народженні з низькою масою тіла і дітям старшого віку - для запобігання виникнення дефіциту заліза;
- 4-6 мг заліза (0,2-0,3 мл Innofer®) на кг маси тіла на добу (поділити на 2-3 дози) для дітей від народження, передчасно народжених та дітям, що народженні з низькою масою тіла і дітям старшого віку - при дефіциті заліза та загрозі залізодефіцитної анемії.

6.
Спосіб вживання.
Спосіб приготування для дорослих та жінок після 8 тижня вагітності: Перед використанням, для того, щоб отримати однорідну суспензію, необхідно ретельно струшувати флакон протягом не менше ніж 30 сек., поки суспензія не набуде темного кольору. Суспензія є однорідною протягом 3 хвилин. Якщо протягом 3 хвилин після закінчення збовтування суспензія не буде одразу застосована, потрібно її знову ретельно збовтати.

Використовуйте дозатор для точного вимірювання дози. Щільно вставте дозатор у шийку флакона. Переверніть флакон догори дном і обережно потягніть поршень, втягуючи рідину у дозатор до потрібної відмітки. Набравши потрібну кількість суспензії, переверніть флакон у вихідне положення та обережно вийміть дозатор з флакону.

Виміряну дозатором порцію слід вводити безпосередньо в ротову порожнину відразу після приготування. Після введення відміряної порції, дозатор потрібно ретельно промити достатньою кількістю теплої перевареної води без миючих засобів.

Спосіб приготування для дітей під наглядом лікаря: Вимити руки. Дозатор обробити окропом. Перед використанням, для того, щоб отримати однорідну суспензію, необхідно ретельно струшувати флакон протягом не менше ніж 30 сек., поки суспензія не набуде темного кольору. Суспензія є однорідною протягом 3 хвилин. Якщо протягом 3 хвилин після закінчення збовтування суспензія не буде одразу застосована, потрібно її знову ретельно збовтати.

Використовуйте дозатор для точного вимірювання дози. Щільно вставте дозатор у шийку флакона. Переверніть флакон догори дном і обережно потягніть поршень, втягуючи рідину у дозатор до потрібної відмітки. Набравши потрібну кількість суспензії, переверніть флакон у вихідне положення та обережно вийміть дозатор з флакону. Виміряну дозатором порцію слід вводити безпосередньо в ротову порожнину відразу після приготування. Дітям, що знаходяться на грудному вигодовуванні, виміряну дозатором порцію слід вводити безпосередньо в ротову порожнину відразу після приготування за 15 хв. до годування або прийому їжі чи через 2 години після. Об'єм порції визначається в індивідуальному порядку лікарем. Після введення відміряної порції, дозатор потрібно ретельно промити достатньою кількістю теплої перевареної води без миючих засобів.

Термін вживання : узгоджувати з лікарем.

7.
Склад і харчова цінність.
Склад, 100 мл, флакон з дозатором: олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга) – 93,2 г, елементне залізо – 2 г, натуральний компонент лимону – 0,6 г.

Харчова цінність:
100 мл 1 мл Енергетична цінність 3346 кДж/793 ккал 33,5 кДж/7,9 ккал Жири, включаючи 95,5 г 0,96 г - насичені жирні кислоти 95,5 г 0,96 г - ненасичені жирні кислоти < 0,1 г < 0,1 г - поліненасичені жирні кислоти 0 г 0 г Вуглеводи, включаючи 0 г 0 г - цукор 0 г 0 г Білки 0 г 0 г Сіль < 0,01 г < 0,01 г Залізо 2000 мг 20 мг

8. Умови зберігання.
Зберігати при температурі не вище 25°C в оригінальній упаковці. Берегти від дії світла. Не піддавати дії тепла, сонячного світла або вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

9. Інша інформація.
Застереження: Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не є єдиним джерелом харчування. Недотримання рекомендацій щодо способу вживання може призвести до негативних наслідків для здоров'я. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Продукт призначений тільки для перорального застосування. При змішаному та штучному вигодовуванні вживати виключно за призначенням лікаря та під його наглядом - лікар призначає індивідуальну добову порцію Innofer®, виходячи з розрахунку вмісту елементного заліза у дитячих сумішах та потреб дитини. Не застосовувати одночасно з препаратами, дитячими сумішами, продуктами прикорму, що містять елементне залізо.

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів.

Строк придатності : 3 роки. Після першого відкривання зберігати при температурі не вище 25°C в оригінальній упаковці не більше 90 днів. Рекомендуємо відзначити дату першого використання на етикетці.

Форма випуску : суспензія у флаконі з дозатором, 100 мл.

Не містить генетично модифікованих організмів (ГМО).

Не є лікарським засобом.
Лілія Навроцька
Юлія Фонаскова
Дарья
26.11.2020
26.11.2020
26.11.2020
Замовляю для підтримки ГВ вже 6 місяців,мені підходить,смачний напій.
Прекрасний чай! Ми підгодовували сумішшю сина з 3-го дня в роддомі. Молока не вистачало дуже довго. Я не можу бити себе в груди і однозначно сказати, що саме цей чай допоміг, але я його п'ю вже півтора місяці і ми весь цей час на чистому гв! Сину 3,5 місяці. Купувала вже 6 пачку, добре, що акція. Страшно переставати пити)))
У будь-якому випадку, спробувати чай варто.
А ще у виробника є прикольний контейнер у вигляді груді)
Попробовала данный продукт. В роддоме и по приезду домой докармливали смесью, так как кормить начала только на 5 сутки. После приёма чая, молочка стало больше. Пила не курсом, а как вспоминала))) сейчас выпиваю стакан когда понимаю что устала и молока может быть маловато. Очень довольна данным продуктом и рекомендую пробовать девочкам у которых проблемы в налаживание гв. Хорошего дня!)
  ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ
  Підпишись на розсилку, щоб отримувати найсвіжіші новини про продукти компанії